Girne Karaoğlanoğlu Caddesi’nde bugün zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza sonucunda yaralanan iki kişi Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından taburcu oldu; alkollü olduğu belirlenen bir kişi ise tutuklandı.

Polis açıklamasına göre, Ayhan Seyhan (E-50) yönetimindeki TNM 212 plakalı salon araç ile  Karaoğlanoğlu Caddesi’nde seyrettiği sırada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve trafiğin durması nedeniyle durmak zorunda kalan Uğur Kaya (E-45) yönetimindeki RN 900 plakalı salon araca arkadan çarptı.

Baraka: "Eğitim Bakanlığı tüm kursları yakın takip altına almalı" Baraka: "Eğitim Bakanlığı tüm kursları yakın takip altına almalı"

Çarpmanın etkisiyle ileriye savrulan RN 900 plakalı araç ise önünde duran Zeynel Kartal (E-46) yönetimindeki TYC 570 plakalı salon araca arkadan çarptı.

TYC 570 plakalı araç da ileriye savrularak, o esnada önünde aynı istikamete doğru 119 miligram alkollü içki tesiri altında seyreden ve yolun sağına dönmek için bekleyen Bikem Şara Dağgül (K-23) yönetimindeki LU 277 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

Kazada yaralanan RN 900 plakalı araç sürücüsü Uğur Kaya ve araçtaki yolcu Canan Atıcı (K-45), kaldırıldıkları Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından taburcu oldu. LU 277 plakalı araç sürücüsü Bikem Şara Dağgül ise alkollü olduğu için tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Editör: North Cyprus UK Yönetici2