Gülseren Plajı’nın Karakol Bölgesine yakın kısmı, kısa bir süre içerisinde Gazimağusa Belediyesi tarafından hazırlanacak bir proje ile halk plajı olarak hizmete açılacak  
Gazimağusa Belediye Başkanı Dr. Süleyman Uluçay, yaptığı bir paylaşımla, "şehrimizin denizle daha fazla noktada buluşabilmesi adına önemli ve sevindirici bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak isterim" diyerek, konuyla ilgili bilgi verdi. Uluçay, "Birçok Mağusalının çocukluğunda ilk kez denize girdiği bölge olan Gülseren Plajı’nın Karakol Bölgesine yakın olan kısmı, kısa bir zaman içinde belediyemiz tarafından hazırlanacak güzel bir tesisle birlikte halk plajı olarak hizmet vermeye başlayacaktır." dedi. Uluçay, ,denizlerin tüm halk için erişilebilir olması için çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.
 

Girne’de Sanat Atölyesi Öğrenci Sergisi açıldı Girne’de Sanat Atölyesi Öğrenci Sergisi açıldı

Süleyman Uluçay'ın paylaşımı şöyle:

"Şehrimizin denizle daha fazla noktada buluşabilmesi adına önemli ve sevindirici bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak isterim. Birçok Mağusalının çocukluğunda ilk kez denize girdiği bölge olan Gülseren Plajı’nın Karakol Bölgesine yakın olan kısmı, kısa bir zaman içinde belediyemiz tarafından hazırlanacak güzel bir tesisle birlikte halk plajı olarak hizmet vermeye başlayacaktır. Denizlerimizin tüm halkımız için erişilebilir olması adına çalışmaya devam edeceğiz."

Editör: North Cyprus UK Yönetici2