Erhürman: Bu ülke yönetilmiyor, CTP'ye söz söyleyerek sorunlar çözülmez Erhürman: Bu ülke yönetilmiyor, CTP'ye söz söyleyerek sorunlar çözülmez

Ana Muhalefet Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla "Sizin gibi insanların "bakan" gibi sıfatları taşıdığı bir ülkede ruh sağlığımızı korumak için ciddi çaba harcıyoruz elbette ama esas soru sizin sorduğunuz değil. Esas soru şu: Bu ülkede bu insanlar nasıl "bakan" oldu?" sözleriyle Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı'nın Ercan Havalimanı ile ilgili bir haberin altına yaptığı yoruma yanıt verdi.

İşte Erhürman'ın paylaşımının tam metni:

"Erhan Arıklı bir kez daha kendini tutamamış ve Ercan Havalimanı ile ilgili bir haberin altına yapılan "bazı" yorumlara, "bu kadar kısa sürede bu kadar ruh hastasını nasıl yetiştirmişiz" sorusuyla "yanıt" vermiş.

Bir kez daha beyninin ve ruhunun güzellikleri diline vurmuş Erhan Arıklı'nın!

Sizin gibi insanların "bakan" gibi sıfatları taşıdığı bir ülkede ruh sağlığımızı korumak için ciddi çaba harcıyoruz elbette ama esas soru sizin sorduğunuz değil. Esas soru şu: Bu ülkede bu insanlar nasıl "bakan" oldu?

Bu kaçıncı? Yetti artık! Ağzınızı toplayın!"