Kıbrıs’ın güvenilir ve başarılı inşaat şirketlerinden Halken, Londra Wood Green bölgesinde düzenlediği tanıtım etkinliğiyle projelerini tanıttı. Bu yıl 7’incisi düzenlenen Kıbrıs Türk Kültür Festivali’ne de katılan Halken Grand Palace’da düzenlediği tanıtım etkinliğiyle projelerini tanıttı.

Halken Insaat 4

Halken Hukuk Departmanı’ndan Münüse Köseoğlu’nun yapmış olduğu sunumda şirketin bugüne kadar yaklaşık 600 adet villa, apartman, işyeri ve özel konut inşa ettiğini ifade etti. 1996 yılından beri Halken İnşaat olarak faaliyette olduklarını kaydeden Köseoğlu her zaman için kaliteyi ön planda tuttuklarını vurguladı. Şirket olarak her zaman sektörde öncü olmak ve fark yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikalarına vurgu yapan Köseoğlu, modern teknoloji, uzman insan kaynağı, bilgi ve tecrübe kullanımı çerçevesinde oluşturdukları kurumsal kalite anlayışıyla hizmetlerini sürdürdüklerini ifade etti.

Halken Insaat 3

Onur Hıdıroğlu

Halken İnşaat Şirketi Satış Temsilcisi Onur Hıdıroğlu ise burada yapmış olduğu konuşmada, konuklarına 2027 yılında tamamlanması planlanan “Garden Park” ve “Casa Di Pietra” projeleri hakkında ekrana yansıtılan görsellerle birlikte detaylı bilgi verdi. Garden Park projelerinin İskele Bahçalar bölgesinde olduğunu ve 25 adet apartman dairesinden oluştuğunu ifade eden Hıdıroğlu, “Casa Di Pietra” projelerini de ilk kez Londra’da satışa çıkardıklarını ifade etti. 

Yeni Boğaziçi’nde yeni başlattıkları Casa Di Pietra projelerinin 40 apartman dairesi ve 6 adet 4 yatak odalı özel yüzme havuzlu villadan oluşacağını kaydeden Hıdıroğlu Casa Di Pietra projelerinin 2027 mart ayında teslime hazır olacağını ifade etti. Hıdıroğlu villaların 340 bin pounddan satışa sunulduğunu, projede yer alan apartman dairelerinin fiyatlarının ise 100 bin poundan başladığını kaydetti.

Halken Insaat 5

Erhun Şahali

Halken Direktörü Erhun Şahali düzenledikleri tanıtım etkinliğinde yapmış olduğu konuşmada Halken İnşaat Şirketi olarak kaliteyi her zaman ön planda tuttuklarını kaydetti. “Ev satın almak insan hayatındaki en pahalı işlemlerden biridir” sözleriyle konuşmasına başlayan Şahal,i şirket olarak bunun bilinciyle hareket ettiklerini ve müşterilerine yapmış oldukları konutlarıyla kaliteli bir yaşam sunduklarını ifade etti. 

Şahali, sektördeki 26 yıllık geçmişlerinin güven ve kalite üzerine inşa ettiklerini kaydetti.

Halken Insaat 2

Şehir Plancıları Odası: “İmar Yasası değişikliği için çalışmaya devam edeceğiz” Şehir Plancıları Odası: “İmar Yasası değişikliği için çalışmaya devam edeceğiz”

Editör: Zorlu Cezaroğlu