Yenilikleriyle fark yaratarak uluslar arası alana açılan Erbatu Emlak, Rusya’daki  St. Petersburg Emlak Fuarı’nda eşsiz projelerini tanıttı.

Fuara katılan Erbatu Emlak Direktörü Ramazan Karataş ile Erbatu Emlak Koordinatörü Mehmet Yerli, fuarda, bire bir kontak kurduğu Rus yatırımcılara, projelerinin yanı sıra, Kuzey Kıbrıs’ın kültürünü ve güzelliklerini de anlattı.

Rusya’daki emlak şirketleriyle, Rus yatırımcılardan gördükleri ilgiden memnun kalan direktör Ramazan Karataş, önümüzdeki ay, Moskova’daki emlak fuarına katılacağını duyurdu.

Hedeflerinin, projeleriyle, Rus pazarında yer edinmek olduğunu belirten Ramazan Karataş,  3+1 Lüks asansörlü dairelerden oluşan Aysergi Tower ile Long Beach sahiline inşa edilecek Relaxs Beach Residens’i tüm özellikleriyle tanıttıklarını kaydetti.

Aysergi Tower’in, yeşil ve mavinin buluştuğu noktada konuşlandırıldığını dile getiren Ramazan Katataş, bu dairelerin, 39 bin sterlinden başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu söyledi ve “Şehir merkezine 5 dakikalık mesafede olan mükemmel deniz manzaralı daireleri, 2015’in Haziran ayında bitirmeyi hedefliyoruz. Arıca Long Beach sahiline inşa edilecek Relaxs Beach Residens projesi de çok uygun fiyata müşteri bekliyor. Deniz manzaralı, Studyo tarzı daireler, full eşyalı ve 26 bin 900 sterlin’den başlayan fiyatlarla satılıyor”dedi.

ERBATU İnşaat Ltd ulaşmak isteyenler, web:www.erbatuestate.com e-mail: [email protected] adresini tıklayıp, ofis tel.: 0903924441100, Faks: 0903923655999 numaralarını arayabilirler.