Erbatu’dan 2015 yılında 3 farklı proje

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini alan Erbatu Grup, 2015 yılına 3 farklı projeyle imza attı…

  Erbatu’dan 2015 yılında 3 farklı proje

Aysergi Tower 2, Erbatu Class Apartmanı ve Erbatu Sakarya Apartmanı adıyla 2015 yılına 3 yeni projeyle giren Erbatu Grup, sektördeki tırmanışını hızla sürdürüyor. 1997 yılından başlayarak 18 yıldan beri sektörde hızla ilerleyen ve büyüyen şirket güvenilirliği ile de dikkat çekiyor. Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren Erbatu Grup Satış ve Pazarlama Sorumlusu Mehmet Yerli, temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturdularını ve yaşam pratiğine aktartardılarını kaydetti. Erbatu’nun hızla büyüyen ve gelişmete olduğuna da dikkat çeken Yerli, şu anda 70’I aşkın konut inşa ettiklerini bunların da Aysergi, Sakarya ve Ayluka bölgesinde olduklarını söyledi. Apartman fiyatlarının 39 bin sterlinden başladığına dikkat çeken genç işadamı, taksitlendirmeyi müşterilerinin isteği doğrultusunda belirlediklerini ifade etti.

 

Yatırımcılar 1 yıl kira garantisi

Erbatu Grup olarak yatırımcılar çok önem verdiklerinin altını çizen Mehmet Yerli, yatırım amaçlı alınacak olan konutlarda 1 yıl kira garantisi verdiklerini vurguladı. Yurt dışında özellikle İngiltere’de yaşayan yabancı yatırımcıyla proje işbirliği de yaptıklarını kaydeden Yerli, barter uygulamsıyla da ev satışı yaptıklarını ifade etti. Her geçen gün büyüyen bir şirket olduklarına dikkat çeken işadamı, Erbatu bünyesinde müşterilere özel proje ve ev yapımı da yaptıklarını belirtti. Şirket son olarak Doğu Akdeniz Üniversitesi’de 5 yıldızlı otleli aratmayacak olan 500 kişilik Ramen Öğrenci Yurdu projesini de hayata geçirdi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER