Dünya Barış Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Behiye Çavuşoğlu, 23 Şubat 2024 tarihinde Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nu makamında ziyaret etti. Doç. Dr. Behiye Çavuşoğlu’na Protokol ve Dış İlişkiler Direktörü İpek Turan eşlik etti.

Nöbetçi Eczaneler (22 Nisan 2024) Nöbetçi Eczaneler (22 Nisan 2024)

Bakanlıkta gerçekleşen görüşmede; Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Çavuşoğlu, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun kabulünden duyduğu mutluluğu belirterek, üniversite ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Ziyarette, üniversite yönetimi tarafından planlanan turizm ve kültürel faaliyetlere yönelik çalışmalar hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da Üniversite tarafından yürütülecek ve KKTC ekonomisinin temel taşını oluşturan turizm sektörünün tanıtımına yardımcı olacak çalışmalara Bakanlık olarak destek sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ederek Üniversite yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.