Mağusa, adalet için koşan kalpleri ve müzikseverleri bir araya getirecek olan Dörter Mağusa Maratonu’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 6-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek bu büyük organizasyon, sadece spor tutkunları için değil, aynı zamanda müzikseverler için de unutulmaz anlar vadetmekte.

Market park yerindeki araçta silah ve mermi, iki tutuklu! Market park yerindeki araçta silah ve mermi, iki tutuklu!

Mağusa Spor Festivali kapsamında 6 Nisan Cumartesi günü saat 14:00 itibarıyla başlayacak etkinlikler, DJ Montana, Retro Çalgıcıları, Erce, Diamond Cover Band ve CBC Orkestrası gibi isimlerin sahne alacağı konserlerle renklenecek.

Maratonun en çarpıcı anlarından biri ise, 7 Nisan Pazar günü “Adalet İçin Koşuyoruz” sloganı ile gerçekleşecek. Türkiye ve Kıbrıs’ın sevilen sanatçısı, aynı zamanda AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent, maratonun “3 K Şampiyon Melekler Koşusu”na katılacak ve ardından unutulmaz bir konserle hayranlarının karşısına çıkacak.

7 Nisan Pazar sabahı 06.45’ten itibaren başlayacak yol koşularının ardından, gün boyunca sürecek müzik dolu etkinlikler maratonun coşkusunu ikiye katlayacak. Haluk Levent ve SOS müzik grubunun performanslarıyla son bulacak olan festival, Mağusa sokaklarında adalet için tek yürek olma fırsatı sunuyor.

Bu büyük organizasyona katılım göstererek hem sağlıklı bir yaşamı destekleyebilir hem de müzik ve adalet için atılan adımlara ortak olabilirsiniz. Dörter Mağusa Maratonu, adalet için koşan herkesi bekliyor.