* İnşaat sektöründe yarım asırı aşan bir süredir kalite ve güvenin adresi olan Candemir Construction,  Lefkoşa'nın yükselen yıldızı Küçük Kaymaklı Dumlupınar bölgesindeki “Rüya Villaları”na olan ilgi için müşterilerine teşekkür etti. Söz verdiği tarihten önce evleri sahiplerine teslim etmeye hazırlanan şirket, aynı bölgede yeni bir mahalle yaratmak için çalışmalara başladı.

Candemir Construction Ltd. Lefkoşa’nın parlayan yıldızı olacak bir bölgede, Küçük Kaymaklı Dumlupınar’da başlattığı, on sekiz villa ve bir apartmandan oluşan “Rüya Villaları” projesine gösterdikleri ilgi için müşterilerine teşekkür etti.  Şirket, şehir merkezine bir dakika mesafede, şehirden uzak huzurlu bir yaşama olanak sağlayan projeyi gününden önce teslim etmeye hazırlanıyor.
Aynı zamanda Candemir Construction, büyük ilgi gören ve satışı tamamlanan Rüya Villaları ardından aynı bölgede başka bir proje için de hazırlıklara başladı.

Her kesime hitap eden evler

Bu kez 37 villa 10 farklı modelle yüksek standartlarda bir mahalle oluşturmayı tasarlayan Candemir Construction, 150 metrekareden, 240 metrekareye kadar her kesime hitap edecek bahçeli evler inşa etme hazırlıkları içerisinde. 99 bin pound’dan 400 bin pound’a kadar değişen fiyatlarla satışa sunulması planlanan evler 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Şömüneden merkezi ısıtmaya, altyapısı Rüya Villaları’ndaki gibi ‘çevreci villa’ olarak tasarlanan evlerde, foseptik arıtma sistemi de bulunuyor.

Elit bir bölge olacak

Bu yeni projede, modern tasarımı bulunan evlerin tümü Türk Koçanlı. Birbirinden farklı 37 tane villa 11.5 dönüm alan içerisinde projelendirildi. Candemir Construction Direktörü Mustafa Candemir, “Geleceğin Köşlüçiftliği olmaya aday, Lefkoşa’nın en gözde bölgesinde projelendirdiğimiz bu evlerimizin satışına başlamadan 11 tanesini satmış bulunuyoruz. Bu da bizim için gurur vericidir. Bu bölgenin elite bir bölge olması yönünde projeler üretiyoruz” dedi.

Ödemede kolaylık

Candemir Construction’un yeni projesine iki ay içerisinde başlanması planlanıyor. Teslim tarihi olarak ise şirket 2 yıl sözü veriyor. Ancak şirket olarak  hedefleri verdikleri tarihten önce evleri teslim etmek. Aynı zamanda Candemir Construction, ödeme koşullarını da müşteriyle birlikte belirliyor. Bu konuda da ev almak isteyenlere esnek davranıyor.