Doğrudan Gelir Desteği ve Gübre Desteği birinci avans ödemeleri yapıldı Doğrudan Gelir Desteği ve Gübre Desteği birinci avans ödemeleri yapıldı

Berberler yarından itibaren Euro'ya geçiyor. Erkek Kuaför ve Berberler Birliği, "A sınıfı" ve "B sınıfı" olmak üzere şehir ve kırsal kesimi ayıran iki ayrı fiyat listesi yayınladı. Vatandaşlardan tepki yağdı. Çoğunluk, "O zaman maaşlar da Euro olsun" dedi.

Saç kesimi şehirde 7 euro, kırsalda 10 euro. Skin Fade Saç kesimi şehirde 15 Euro kırsalda 10 euro, sakal kesimi, sakal kesimi şehirde 5 euro, kırsalda 4 euro, Sakala şekil verme şehirde 7 euro, kırsalda 5 euro, makine ile sakal kesimi 5 euro kırsalda 4 euro, şehirde 5 euro kırsalda 4 euro, saç yıkama, fön ve saça şekil verme şehirde 7 euro kırsalda 5 euro, damat traşı şehirde 100, kırsalda 75 euro. 

Vatandaşlar tepkili işte yorumlardan bazıları,

"Maaşlar ve ücretler de euro olsun. Geç bile kalındı", "Niye KKTC'de vatandaşlar döviz mi ödeniyor?", "Biz TL kazanırken Euro harcamak ne kadar mantıklı?, "Esnaf halka bunu yaparsa siyasiler ne yapar?", "Bu rezalet dur diyecek biri yok mu", "Ha yani şimdi de dövizciyle uğraştıracaksınız bizi", "Makinistler çıktı bir ara, şimdi de berberler, dur bakayım yarın hangi esnaf çıkacak" 

Editör: North Cyprus UK Yönetici2