Üç yıl önce babası Aziz Ataoğlu'nu kaybeden, DP Genel Başkanı ve Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Babalar Günü nedeniyle duygusal bir paylaşımda bulundu. Ataoğlu, babasına duyduğu sevgi ve özlemi dile getirerek, bu özel günde, hayatta olan veya vefat eden tüm babaları sevgi ve saygıyla andığını belirtti.

Ataoğlu'nun paylaşımı şöyle:

"Bir Babalar Günü’nü daha sensiz geçiriyorum

Sevgili Babam,

Taçoy: “Sadece UBP genel başkanlığına değil, başbakanlığa da aday oldum” Taçoy: “Sadece UBP genel başkanlığına değil, başbakanlığa da aday oldum”

Seni kaybettiğim günden bu yana üç yıl geçti. Bu üç yıl boyunca sensizliğe alışmak hiç de kolay olmadı. Her gün seni daha da özlüyorum. Sesini, gülüşünü, o uzun uzun sohbetlerimizi... Hepsi şimdi birer anı olarak kalbimde.

Bir Babalar Günü’nü daha sensiz geçiriyorum. Eskiden olduğu gibi seninle birlikte kutlamayı, sana sarılmayı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemeyi o kadar isterdim ki. Seninle geçirdiğimiz o güzel anlar, paylaştığımız kahkahalar ve bana verdiğin tüm öğütler hala kulaklarımda.

Seninle birlikte olduğumuz zamanlarda öğrendiğim her şey, şimdi hayatımda rehberim olmaya devam ediyor. Seninle gurur duyuyorum ve senin de benimle gurur duyduğunu biliyorum.

Bugün burada olmasan da, senin şevkatini ve ögütlerini her zaman yanımda hissediyorum. Sen her zaman kalbimin en değerli köşesinde bir yerdesin. Umarım, bulunduğun yerde huzurlusundur ve beni izliyorsundur.

Babalar Günü'n kutlu olsun, canım babam. Seni çok seviyorum ve hep seveceğim.

Babalarımız bizim kahramanlarımız, ilk öğretmenlerimiz ve en büyük destekçilerimizdir. Bu özel günde, yanımızda olan veya bizden ayrılmış olan tüm babaları sevgi ve saygıyla anıyorum. Tüm babaların, baba adaylarının ve yeni baba olmuş herkesin Babalar Günü kutlu olsun."

Editör: North Cyprus UK Yönetici2