‘Girne Arkın Group Fest 23’ kapsamında gerçekleşen Karaoğlanoğlu Antis Deniz Festivali, 1 Ekim Pazar günü dopdolu bir programla kapanış gerçekleştirdi. Bu yıl ilk kez düzenlenen Karaoğlanoğlu Antis Deniz Festivali, dört gün boyunca ziyaretçilere kültür, sanat ve spor ziyafeti sundu. Deniz, spor, eğlence ve müziğin bir araya geldiği festival, katılımcılardan tam not aldı.

Erhürman: "The Guardian Gazetesi son bir yılda 39,000 Rus'un KKTC'ye yerleştiğini iddia ediyor." Erhürman: "The Guardian Gazetesi son bir yılda 39,000 Rus'un KKTC'ye yerleştiğini iddia ediyor."

Festivalin son günü olan 1 Ekim’de etkinlikler ilk olarak tenis turnuvası ile başladı. Ardından kadın/erkek kategorilerinde gerçekleşen futbol müsabakalarının devam ettiği gün, ‘Girne Belediyesi 1. Sualtı Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması’ ödül töreni ve ‘Spor Müsabakaları Ödül Töreni’ ile devam etti. Eş zamanlı olarak ‘Al Etciğini Da Gel’ adlı Mangal Partisi’nin düzenlendiği kapanış gününde, ‘Grup Otantik’ Kıbrıs Havaları konseri ile ‘The Healers Band Reggae’ ise reggae konseri ile katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.