Demirhan’da, Alsancak’ta ve Haspolat’ta üç ayrı yerde meydana gelen hırsızlık meseleleriyle ilgili  6 kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre,  dün Demirhan’da faaliyet gösteren bir süpermarkete müşteri olarak giden M.M.(E-22), O.T.K.(E-23), K.Ç.K.(E-19) ve Z.F.M.(E-22), market içerisinde satışa sunulan toplam 4420.54 TL değerindeki muhtelif ürünleri alıp, ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldıkları sırada suçüstü tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

7 Kasım 2023 Salı hava durumu 7 Kasım 2023 Salı hava durumu

03.09.2023 tarihinde, Alsancak’ta faaliyet gösteren bir kumarhanede müşteri olarak bulunan bir şahıs tarafından oyun makinesi üzerinde unutulan cep telefonunun çalınması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen N.K.(E-52) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

Temmuz 2023 ayı içerisinde, Haspolat’ta bulunan ikametgah içerisine izinsiz olarak girilip mülke tecavüz edildikten sonra, ikamet içerisinden fotoğraf makinesi, kablosuz kulaklık, 1200 sekel para, 500 Dinar para, 350 Stg. para, 7 adet muhtelif ziynet eşyası ve kıyafet çalınmıştır.

Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturma kapsamında, meselede zanlı olarak görülen C.O.(E-44) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.