ANADOLUJET’İN ‘1 TL’LİK KAMPANYASI BİTTİ, ‘YÜZDE 40 İNDİRİMLİ KAMPANYASI’ BAŞLADI

ANADOLUJET’İN ‘1 TL’LİK KAMPANYASI BİTTİ, ‘YÜZDE 40 İNDİRİMLİ KAMPANYASI’ BAŞLADI

Türk Hava Yollarının (THY) alt markası AnadoluJet, dış hatlara yönelik kampanyasının ardından iç hatlara ve KKTC’ye yönelik yeni bir kampanya başlattı.

AnadoluJet, yolcularına, Ercan ve yurt içi hatlarda gerçekleştirecekleri uçuşlarda vergiler hariç, yüzde 40 indirimli seyahat imkanı sunuyor. 

BİLETİNİZİ 12 MART’A KADAR ALINIZ

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, kampanyalı fiyatlardan yararlanmak isteyen yolcular, 12 Mart’a kadar tüm satış kanalları üzerinden “AJBAHAR40” kodu ile satın alacakları biletlerle 10 Mart-31 Mart’ta vergiler hariç yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Türkiye içi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarını kapsayan kampanya, tüm paket tiplerinde geçerli olacak, Jetgenç üyeleri de yararlanabilecek. Bebek yolcular ise kampanya kapsamı dışında olacak.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılması durumunda orijinal bilet kuralları geçerli olacak. AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye “444 25 38” numaralı çağrı merkezinden ya da “anadolujet.com” adresinden ulaşılabilecek.

1 TL KAMPANYASI 1 MART’TA BİTTİ

AnadoluJet geçtiğimiz Şubat ayında dış hatlara yönelik olarak düzenlediği “1 Dolar” kampanyasında birçok ülkeye seyahat etme imkanı tanımıştı. 

Standard Kıbrıs’ın, Ercan uçuşlarının kapsam dışı tutulduğu bu kampanya konusunda yaptığı haber sonrasında, sadece 4 günlük (27 Şubat-1 Mart) süreyle bilet alınması halinde Ercan uçuşlarına “1 TL” bedelle bilet alma şansı tanınmıştı. Bu dönemde alınan biletlerle yapılacak uçuşlar 29 Mart-24 Ekim 2020 tarihlerini kapsıyor.

Kaynak: standardkibris.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER