Onur Air yeniden İngiltere’den Kıbrıs’a uçuyor

Kıbrıslı Türklere kendi ülkelerinde tatil yaptıracağız

Onur Air yeniden İngiltere’den Kıbrıs’a uçuyor

* Onur Air 16 Mayıs’ta Ercan’a yeniden uçuyor. Kuzey Kıbrıs’a İngiltere’den en fazla tatil paketi satan tur operatörlerinden Cyprus Paradise işbirliğiyle 16 Mayıs 2012 tarihinde başlayacak olan uçuşlar Staenstead üzerinden gerçekleşecek.

 

İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’a en fazla yolcu taşıyan tur operatörlerinden biri olan Cyprus Paradise, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Onur air ile anlaşarak Charter uçuşlarını yeniden başlatıyor. 16 Mayıs 2012 tarihi itinarıyla haftada iki kez gerçekleşecek olan Staenstead – Ercan seferleri Çarşamba ve Pazar günleri yapılacak.

 

Kıbrıslı Türklere kendi ülkelerinde tatil yaptıracağız

 Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Cyprus Paradise Direktörü Muhammet Yaşarata, Kuzey Kıbrıs’a 2012 yılında 15 bin yolcu taşımayı hedeflediklerini söyledi. İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türklere kendi ülkelerinde tatil yapmaları için çok uygun fiyatlar hazırladıklarını belirten Yaşarata, paket tatil fiyatlarının 199 sterlinden başladığını vurguladı. Onur Air ile birlikte Ercan’a haftada iki uçuş yapacaklarını vurgulayan genç işadamı, bu uçuşlarını Antalya üzerinden gerçekleştireceklerini ifade etti.

 

Kuzey Kıbrıs’a daha çok yolcu

Kuzey Kıbrıs’a paket tatillerinin yanısıra Cyprus Paradise olarak THY, Onur Air, Pegasus, Atlasjet, Easyjet, British Airways ve Monarch Airlines uçuş biletlerini de pazarladıklarını kaydeden Yaşarata, amaçlarının paket tatillerinin yanısıra Kuzey Kıbrıs’a daha çok yolcu taşıyarak ülke turizmine önemli katkı sağlamak olduğunu belirtti. Başta Antalya olmak üzere, Türkiye’nin birçok tatil beldesine paket tatil yapmaya da başladıklarını ifade eden başarılı işadamı, Turkiye pazarını da halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için İngiltere’de bulunan tüm acentelere açmış olacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2012, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER