Konforlu ve güvenli yolculuklarda

Soydan Rent a Car yanınızda

Konforlu ve güvenli yolculuklarda
HABERİN GALERİSİ
Soydan Rent A Car

Soydan Rent A Car

* Soydan Rent a Car, full sigorta araçlarıyla konfor ve güveni bir arada sunuyor. Huzur içinde bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği araba kiralama şirketi, erken rezervasyon ve uzun süreli kiralamalarda %20 indirim olanağı sunuyor.

 

Girne merkezde ve Karakum’da hizmat veren Soydan  Rent a Car,  Ercan Havaalanı ve Güney Kıbrıs’a transferler de gerçekleşiriyor. Şirket, full sigorta araçlarıyla müşterilerine huzurlu bir tatil olanağı sunuyor.  Ayrıca 50’nin üzerinde yeni ve bir birinden kaliteli araçlarıyla, çok makul fiyatlara güvenli bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Uzun vadelerde ve erken rezervasyonlarda indirim
Soydan Rent a Car Kurucu Direktörü İsmail Soydan, 24 saat hizmet veren şirketlerinin müşterilerine yeni ve konforlu araçlar sunduğunu belirterek tüm araçlarının full sigorta olduğunu söyledi. Soydan, araçlarının sürekli olarak servisten geçirildiğini ifade ederek, müşterilerine kiraladıkları araçlara diledikleri zaman yıkama ve servis hizmeti de verdiklerini kaydetti. Bunun  yanında, isteyen müşterilerine, yol haritası gösteren, güncellenmiş nevigasyon sistemi de verdiklerini belirterek, erken rezervasyonlarda ve uzun süreli kiralamalarda %20 indirim olanağı sunduklarını açıkladı. İsmail Soydan, //www.soydanstation.com/ internet adresiyle müşterilerinin online rezervasyon yapabilecekleri konusunda bilgi verdi.

Sigorta poliçesine dikkat!
İsmail Soydan, araç kiralayacak kişilere bazı uyarılarda bulunarak, araçlarının full sigorta mı yoksa 3’üncü şahıs sigortası mı olup olmadığına dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Araç kiralama şirketleri arasında doğan fiyat farklarının da bundan kaynaklandığına işaret eden Soydan, 3’üncü şahıs sigortasında kaza yapıldığı zaman kontratta sorumlu olunan bir kapsam olduğunu ifade ederek, kaza sonrası belli bir ödeme yapılması gerektiğinin altını çizdi. Full sigortada ise böyle bir sorumluluk olmadığını kaydederek yalnızca polis raporu olması durumunda, müşterilerden herhangi bir bedel alınmadığını anlattı.

Tel: 0392 444 10 11- 0533 882 10 11- 0533 822 10 11, Adress: Soydan Petrol İstasyonu
Karakum-  Girne / Naci Talat Caddesi (Eski Astro Market karşısı) –Girne,
Online Rezervasyon: //www.soydanstation.com/)

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2012, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER