Kuzey Kıbrıs Turkcell’in çevre dostu uygulamasına ilgi artıyor

“E- fatura ile hem doğa kazanıyor, hem de siz”

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in çevre dostu uygulamasına ilgi artıyor
“31 Ekim ‘e kadar e-faturaya geçen Kuzey Kıbrıs Turkcell bireysel aboneleri, hem doğayı koruyor hem üstün özelliklere sahip Turkcell MaxiPLUS5 kazanma şansını yakalıyor”

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in çevre dostu e-fatura uygulaması, müşterilerine, üstün özelliklere sahip Turkcell MaxiPLUS5 kazanma şansı veriyor.
31 Ekim ‘e kadar e-faturaya geçen Kuzey Kıbrıs Turkcell bireysel aboneleri, hem doğayı koruyor hem üstün özelliklere sahip 
Turkcell MaxiPLUS5 kazanma şansını yakalıyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, kampanyadan, belirtilen süre içerisinde faturasını sadece SMS veya e-fatura ile almaya başlayan bireysel hat sahibi müşterilerin yararlanacağı belirtildi.
Bireysel müşteriler, her bir hattı için kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanacak.
Kampanyada sona yaklaşıldığını belirten Kuzey Kıbrıs Turkcell yetkilileri, kazanan isimlerin, 5 Kasım tarihinde Kuzey Kıbrıs Turkcell’in web sayfasından (kktcell.com) duyurulacağı bildirildi.


“E- Fatura”ya nasıl geçilebilir


Kuzey Kıbrıs Turkcell açıklamasında, e-faturaya nasıl geçileceği ise şöyle tanımlandı:
“Müşterilerimiz e-mail adresini 5656 numarasına kısa mesaj göndererek, çağrı merkezimizi arayarak ya da Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine giderek, e -faturaya geçebilir.”

Çevre dostları artıyor

Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkan Bülbül, ülkemizde çevre bilincinin giderek yaygınlaştığına dikkat çekerek, şu anda e-fatura kullanım oranının yüzde 40’ı aştığını söyledi.
Yeni kampanya ile birlikte, binlerce yeni abonenin e-fatura uygulamasına geçtiğini de belirten Bülbül, “
Bu son kampanyamız ile 10 bin kişi daha e-faturalı çevredostumuz olmuştur. Bu rakamı çok daha yukarılara çekmek istiyoruz. Her yıl, her bireyin doğaya 7 ağaç borcu olduğunu unutmayarak hareket ediyoruz. Dünyadaki kağıt tüketiminin yarısı geri kazanılsa,  her yıl 8 milyon hektar orman alanı korunabilir. Bu hedefle bir yandan ülkemize yeni fidanlar kazandırırken, e-fatura gibi kampanyalarla da çevre duyarlılığımız sürdüreceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2012, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER