Kuzey Kıbrıs Turkcell internete yoğun ilgi

4 GB, ayda 39 TL

Kuzey Kıbrıs Turkcell internete yoğun ilgi
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yeni mobil internet paketinin, abonelerden yoğun talep gördüğü ve beğeniyle karşılandığı açıklandı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı ve kesintisiz interneti ile ister modeminizden, ister tabletinizden paket tutarınızı aşma korkusu olmadan sörf yapma fırsatı devam ediyor” denildi.
Paket aşımın olmadığı ve sürpriz faturaların ortaya çıkmadığı yeni internet paketiyle abonelerin kafasının rahat olduğu vurgulanırken, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in internette de bir numara olduğuna dikkat çekildi.

4 GB, ayda 39 TL

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yeni kampanyasında 4 GB internet, ayda 39 TL’den ve paket aşım ücreti içermeden müşterilere sunuluyor.
Kampanyada 4 ayrı paket seçeneği var.
Kampanyada 4 GB internet ayda sadece 39 TL’ye sunulurken, diğer paketlerde ise 10 GB internet 49 TL, 10 GB Plus 59 TL ve 15 GB 59 TL olarak fiyatlandırıldı.
Müşterilerin, yeni ürünü mevcut modemleri veya tabletleri ile kolayca kullanabilecekleri duyurulurken, kampanyanın 12 ay taahhüt veren tüm faturalı hat sahibi müşterilere açık olduğu da belirtildi.
Ayrıca, bir başka yenilik olarak da faturalı hat kullanan müşterilerin kısa mesaj veya çağrı merkezini arayarak taahhütlerini başlatabileceklerine dikkat çekildi.

10 GB, 02.00-08.00 arası sınırsız

“10 GB Plus paket”in 02.00 – 08.00 saatleri arasında sınırsız kullanılabileceği üründe, paket aşımı yönündeki karar da tüm paketlerde müşteriye bırakılıyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den verilen bilgiye göre,  müşteri, ASIM yazıp 1111e göndererek paket aşım servisini açabilecek ya da STOP yazıp 1111e göndererek paket aşım servisini kapatma özgürlüğüne sahip olacak.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2012, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER