İletişimin lideri telsim’den kullanicilarina dünya markalarinda müthiş indirim!

Şenyüz: “telsimliler’e özel hediyelerimiz ve ayricaliklarimiz son sürat devam edecek”

İletişimin lideri telsim’den kullanicilarina dünya markalarinda müthiş indirim!

Her zaman müşteri odaklı olan ve onların ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştiren Telsim, müşterilerine, yapacağı alışverişlerde, dünya markası ürünlerde yüzde 25 indirim sağlıyor.
Müşterilerinin, hayatın her anında özel olduğunu hissettirmek için özel tarifeler hazırlayan Telsim, müşterilerinin yapacağı alışverişlerde de avantajlı fiyatlara sahip olması için özel kampanyalar hazırlıyor.
Telsim’in Gayem firması ile yaptığı anlaşma uyarınca, tüm Telsim kullanıcıları,  Gayem’in KKTC genelindeki 27 satış noktasında Pioneer, Sharp ve Hotpoint-Ariston markalarının kampanyada olan  ürünlerine yüzde 25 indirimle sahip olabilecek.
İndirimden faydalanmak isteyen Telsim abonelerinin isim soyisim yazarak, 4624’de mesaj atmaları ve kendilerine gelecek onay mesajı ile Gayem bayilerine gitmeleri yeterli  olacak.
Ürün ve hizmetleri müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda en uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile müşterilerine sunan Telsim’in indirimli satış kampanyaları, Gayem’in dışında başka firmalarla da devam edecek.
Telsim Pazarlama Direktörü Aras Şenyüz, “18 yıldır iletişimin lideri olarak, 1978'de kurulmuş, KKTC'nin en köklü en büyük bayi ağına sahip, lider elektronik şirketlerinden Gayem ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Bu sayede tüm Telsim abonelerine sadece kendilerine özel 3 dünya markasında çok ayrıcalıklı avantajlar sunuyoruz. Telsimliler’e özel hediyelerimiz ve ayrıcalıklarımız son sürat devam edecek” dedi.


Telsim abonelerinin yüzde 25 indirimle ürün alabilecekleri Gayem bayileri şunlar:

Lefkoşa: Boztuna Trading, Edip Elektronik, Cantürk Ticaret, Halos LTD. Girne: Erhan Zilci ElektroniK; Hakkı Gürcan Elektronik; Mehmet Onat Ticaret; İstikbal Girne; Halos-Karakum; Halos-Çıkarma Plajı. Gazimağusa: İstikbl Mağusa; Home Mark;  Sevenler Ticaret, İskele: Nereli Ticaret. Güzelyurt: Şaşmacıoğlu Ticaret. Gemikonağı: Altıntuğ Elektronik. Vadili: Adahan Ticaret.  Yenierenköy: Mavi Çay Ticaret. Cihangir: Technotarget

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2012, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER