Tatil bitti, eğlence hareketlendi

Her Cuma “Kıbrıs Gecesi”

Tatil bitti, eğlence hareketlendi

Bir yaz tatilini daha geride bıraktık. Tatil süresince kimimiz Kıbrıs’ta, kimimiz Türkiye’de, kimimizde farklı ülkelerde  dinlenme fırsatı yakalarken, sevdiklerimizi de ziyaret etme imkanı bulduk. Londra’da okulların açılmasıyla tatil de sona ermiş oldu. Tatilin sona ermesiyle birlikte Londra’daki eğlence yerleri daha da bir hareketlendi. Geçtiğimiz hafta konuk olduğumuz Cyprus Meze Bar & Restaurant yine dopdolu ve hareketliydi. Kuzey Londra’nın en gözde mekanları arasında yer alan Cyprus Meze Bar’da sahne alan Eray, o gece konuklarına inanılmaz bir müzik ziyafeti verdi.

 

Her Cuma “Kıbrıs Gecesi”

Tatilin sona ermesiyle birlikte proğramlarında bir takım yenilikler yapan Cyprsus Meze Bar, “Kıbrıs Geceleri”ni de başlatmış oldu. Her Cuma akşamı düzenlenen Kıbrıs Geceleri’nde sahne alan Keman Ustadı Turgay Göçen ve Kıbrıs’ın gözde grubu Kurşiniler sahne alacak. Her Cuma bir Türk Okulu Folklör Grubu’nun da sahne alması için anlaştıklarını kaydeden restoran direktörü Engin Yorgancıoğlu, düzenlemeye başladıkları Kıbrıs Gecelerinde elde ettikleri gelirin bir kısmıyla da Türk Okullarına destek vereceklerini söyledi. Açık Büfe olarak gerçekleşen Kıbrıs Gecelerinin kişi başı ücretinin £15 olduğu açıklandı.

 

6 Kasım’da bayram balosu

Kurban Bayramı’nın 6 Kasım Pazar gününe denk gelmesiyle birlikte bu özel günde “Bayram Balosu” yapmayı kararlaştırdıklarını kaydeden Yorgancıoğlu, gecede restoran sanatçılarının tümünün de sahne alacağını kaydetti. Kendi sanatçılarının yanısıra sürpriz sanatçılarında yer alacağını ifade eden genç işadamı Bayram Balosu’nun giriş ücretini £20 olarak belirlediklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2011, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER