Şehrin en iyileri Amerikan Express'de...

Alan bir daha alıyor

Şehrin en iyileri Amerikan Express'de...
Gazimağusa’nın en işlek caddesi üzerinde faaliyet gösteren American Express, müşterilerine nefis lezzetler sunuyor…


Gazimağusa’nın Salamis Yolu üzerinde, iki yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren American Express, müşterilerine nefis lezzetler sunuyor.

Özel ekmek arasına ev yapımı soslarla hazırlanan hotdoğ, hamburger, felafel, sandviç , salata ve daha bir birinden nefis yiyecek ve içeceklerin tadına bakmak istiyorsanız, adresiniz American Burger…

“Şehrin en iyileri burada” sloganıyla müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmet sunan American Burger’in en beğenilen menüsü Chilli Cheese Burger.

Küçük bir mutfakta büyük işler başardığını anlatan American Burger’in direktörü Cemo Esentuna, ülkenin dört bir yanından gelen müşterileri olduğunu belirterek, ilerleyen yıllarda şube açmayı düşündüğünü söyledi.

Cemo Esentuna, “Hayalimde hep böyle bir işyeri açmak vardı, gerçekleştirdim. Tırnaklarımla bugüne geldim. Ülke şartları zor olsa da, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Benimle beraber çalışan 4 elemanım var. Burada bir aile gibiyiz. İşimizi iyi yapıyoruz. Övgüler alıyoruz, bundan da çok mutluyuz” dedi.

İşyerlerinin küçük olmasına karşın, kapasitelerinin üzerinde en iyi hizmeti verdiklerine vurgu yapan Cemo Esentuna, burger ve sosislerinin yüzde yüz dana veya tavuk etinden imal edildiğini anlattı.

American Express, hafta içi saat 10.30 ile 24.00’e, hafta sonları da 10.30’dan 02.00’a kadar açık. Bu leziz lezzetlerden tatmak için ya 0533 848 49 88, 0548 824 24 30, 365 6212 ya da www.american-fastfood.com adresinden sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz menü hazırlanır hazırlanmaz kapınızda.

 

 

 

 

   

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2013, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER