Petek “Transparan” kıyafeti ile yürek hoplattı!

Kıbrıs’ın kalbimde özel bir yeri var

Petek “Transparan” kıyafeti ile yürek hoplattı!
Türkiye’nin popüler sanatçılarından Petek Dinçöz, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle geçtiğimiz hafta Girne’de özel bir konser verdi. Girne’nin gözde otellerinden Rocks Hotel’de sahne alan Dinçöz, şık siyah transparan kıyafeti ve güzelliği ile göz kamaştırdı.

 

Orhan İSMAİLOĞLU

Girne’nin gözde otellerinden Racks Hotel’de sahne alan Petek Dinçöz’ transparan siyah elbisesiyle izleyenleri kendine tutsak etti.  Sesi gibi güzelliğiyle de dikkat çeken genç sanatçı, hayranlarını mest etti. Gece boyunca birbirinden güzel aşk şarkılarını seslendiren Dinçöz, oldukça keyifliydi.

Konserinde kendi eserlerinin yanı sıra başta Orhan Gencebay olmak üzere diğer sanatçıların eserlerine de yer veren Petek Dinçöz kıvrak dansları ile Sibel Can’a gönderme yapmaktan geri kalmadı.

Tüm vücudunu saran, üzeri siyah boncuklarla bezeli transparan kıyafetiyle konukları büyüleyen Petek Dinçöz’ün en dikkat çeken aksesuarı sağ işaret parmağına taktığı yılan figürlü yüzüğü oldu.

 

Kıbrıs’ın kalbimde özel bir yeri var

Dinçöz, artık Çarkıfelek programını sunmayacağını ve yeni teklifleri değerlendireceğini belirtti. Kıbrıs’ın kalbinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Petek Dinçöz  “Burası benim için vazgeçilmez bir ülkedir. Kıbrıs’ta olmaktan ve burada konser vermekten çok mutluyum” dedi.

 Düzenli spor yaptığını dile getiren Dinçöz, “Spor hocam eşliğinde büyük bir disiplinle çalışıyorum ama asıl kaloriyi sahnede atıyorum’ diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2012, 01:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER