Önce Melis, sonra Fulden

Cyprus Meze Bar yeni yıla renkli girdi

Önce Melis, sonra Fulden
 

Yeni yıl ile birlikte proğramlarını zenginleştiren Cyprus Meze Bar, Melis Filiz ve Fulden Uras’ı Londralı hayranlarıyla buluşturuyor.

Londra’nın en nezih restoranlarından biri olan Cyprus Meze Bar&Restaurant yeni yıl ile birlikte eğlence dünyasına farklı soluk kazandırmaya başladı.  Peri Aziz ve Kerem’in de sahne aldığı restorantta 20 Ocak tarihinde sahne alacak olan Melis Filiz sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Londra’ya 19 Ocak tarihinde gelecek olan güzel sanatçı, Cyprus Meze Bar’da bir gece sahne alıp Türkiye’ye geri dönecek.

 

Fulden Uras 15-16 Şubat’ta
Melis Filiz’in ardından 15-16 Şubat tarihlerinde Cyprus Meze Bar’da sahne alacak olan Fulden Uras’ın bu konserinin büyük ilgi  görmesi bekleniyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nün Perşembe gününe denk gelmesiyle birlikte Cuma ve Cumartesi gecesi hayranlarıyla buluşacak olan genç sanatçı, Sevgililer Gününe apayrı bir renk katacak. Konuyla ilgili gazetemize bir açı¨lama yapan restoran manejeri Aydın Bey, yeni yıl ile birlikte eğlence dünyasına apayrı bir renk katmak için kolları sıvadıklarını söyledi. Türkiye’de her ay bir sanatçı getirmeyi planladıklarını söyleyen genç işletmeci, Ocak ayında Melis Filiz, Şubat ayında ise Fulden Uras’ı sahnelerine davet etmekten dolayı büyük bir mutluluk içerisinde olduklarını kaydetti.

25 Ocak Cuma akşamı Rakı Gecesi düzenleyeceklerini de kaydeden genç isletmeci, bu gecenin fiks menüsünü de kişi başı 15 pound olarak belirlediklerini kaydetti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2013, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER