Nalbantoğlu ve Ovalı yarı finalde

Elemeler sırasında heyacanlandığını belirten Türkan Nalbantoğlu, yarışma sonucunda Tangul Ovalı ile birlikte yarı finalde yarışacak olmaktan mutlu olduğunu söyledi

Nalbantoğlu ve Ovalı yarı finalde

* Show TV'de yayınlanan 'Bugün ne giysem?' adli yarışma programına katılan Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu ve Sosyal Etkinlikler Sorumlusu Tangul Ovalı elemeleri başarıyla geçip İstanbul'da yapılacak yarı finale katılmaya hak kazandılar. 

 

 

Show TV'nin sevilen yarışmasına bu kez İngiltere'den Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu başkan ve üyeleri katıldı. Geçtimiz günlerde Londra'nın Islingon bölgesinde bulunan Desperados Restaurant'ta gerçekleştirilen 'Bugün ne giysem?' programı  elemelerine, Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu ,Sosyal Etkinlikler Sorumlusu Tangul Ovalı ve Merih Salih katıldı.  Aralarında Kıbrıslı ünlü aktör Tamer Hasan ve Pop Müziğinin ünlü seslerinden Eylem ve Safiye Soyman gibi pek çok ünlü ismin katıldığı etkinlikte, on elemeler sonucunda Türkan Nalbantoğlu ile Tangul Ovalı elemeleri geçerek İstanbul'da yarı finalde yarışmaya hak kazandılar.

Sanatçı Türkan Nalbantoğlu, bir yarışma programının Londra'da Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu başkan ve üyeleriyle bir araya gelmesinin son derece önemli olduğunu vurguladı. Elemeler sırasında heyacanlandığını belirten Türkan Nalbantoğlu, yarışma sonucunda Tangul Ovalı ile birlikte yarı finalde yarışacak olmaktan mutlu olduğunu anlattı.

 "Ünlü aktörlerimizden biri olan ve Hollywood'daki çalışmalarıyla yakınından tanınan Tamer Hasan'ın Vatan Kültürel Türk Müziği Korosuna sponsor olduğunu anlatan Nalbantoğlu, "Tamer Hasan takdir ettiğimiz bir sanatçımız. Müziğimizin ünlü isimlerinden Eylem ve Safiye Soyman hanımefendiler de saygı duyduğumuz sevdiğimiz sanatçılar. Kendileriyle aynı ortamı paylaşmak, aynı programda yer almak mutluluk verici" dedi.

 "İstanbul'daki yarı finale kalmış olmak güzel. İnşallah İstanbul'da da burdaki başarıyı sağlarız" diyen Nalbantoğlu, 'Bugün ne giysem?' yarışma programı yarı finallerinin önümüzdeki günler içinde Show TV'de ekrana geleceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2012, 00:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER