Kraliçe tacını giydi

26. Miss Kuzey Kıbrıs 2012 Güzellik Yarışması, 18 Temmuz akşamı Golden Tulip Hotel sponsorluğunda ilk kez Lefkoşa’da gerçekleşti. “Miss Kuzey Kıbrıs 2012” Lefkoşa’dan 13 numara ile yarışamaya katılan Cemile Aktanlı oldu.

Kraliçe tacını giydi

 26. Miss Kuzey Kıbrıs 2012 Güzellik Yarışması, Golden Tulip Hotel sponsorluğunda ilk kez Lefkoşa’da 18 Temmuz akşamı düzenlenen muhteşem organizasyonla son buldu. BRT’den canlı yayınlanan ve birbirinden özel gösterilerin gerçekleştiği gecede jüri koltuğunda birbirinden özel on bir isim yer aldı. Sunuculuğunu Bülent Günkut’un üstlendiği gecede jüriden bağımsız olarak Golden Tulip otel ve casino çalışanlarının oyları sonucunda Miss Golden Tulip 13 numara ile yarışan Cemile Aktanlı oldu. Aktanlı’ya tacını Golden Tulip Oteli Genel Müdürü Alper Pınar taktı. Dostluk Güzeli 8 numara ile yarışan Fahriye Varol olurken beşinci güzel 10 numara ile yarışan Asya Ömürlü, 4. güzel ise 15 numara ile yarışmaya katılan Gizem Acet oldu.

Kraliçe Cemile Aktanlı

Golden Tulip havuz başında gerçekleşen yarışmada 15 finalistten 13 numara ile yarışan Cemile Aktanlı (18) tacın sahibi olurken ikinci güzel 14 numarayla yarışan Suzan Can (21), üçüncü güzel ise 12 numarayla yarışan Yağmur Karabiber (18) oldu. Miss Kuzey Kıbrıs 2012 Kraliçesi 3 bin TL’nin sahibi olurken ikinci güzel 2 bin TL, üçüncü güzel ise 1 bin TL’nin sahibi oldu. Golden Tulip gecede bir sürpriz yaparak üçüncü ve dördüncü güzele ise 500 TL ödül verdi.

Güzeller büyüledi

Journey Giyim’in sponsorluğunda güzeller ilk önce 2012 ilkbahar-yaz kreasyonu ile geçitlerini tamamlarken ikinci bölümde yine Journey’in 2012 mayo koleksiyonu ve Bayramoğlu Ayakkabıları’yla boy gösterdiler. Makyaj ve saçın Yves Rocher, Hakan& Deniz, Hair Life’ın üstlendiği gecede son bölümde abiye kıyafetler modacı Bahar Doratlı’nın geceye hazırladığı özel koleksiyonu oldu.

Renkli bir gece yaşandı

Golden Tulip Hotel’de gerçekleşen Miss Kuzey Kıbrıs 2012 Güzellik Yarışması birbirinden özel şovlara sahne oldu. H&V Ajans sahibi Hayriye Vurdu’nun “Kapasite” adlı parçasıyla başlayan gecede Studio 21 dansçıları geceye özel dans şov sundu. YDÜ Su Balesi gösterisi ise geceye renk katarken izleyenlerden büyük beğeni topladı. Örge Volkan geceye “Karagülüm” şarkısı ile katıldı. Gecenin son performansını ise hareketli parçasıyla Kadir Carlos sundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2012, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER