Kestane'ye görkemli tanıtım gecesi

Kuzey Kıbrıs ve Türkiye'de büyük çıkış yapan Babutsa, yeni albümü "Kestane" için, Nuh'un Gemisi Otel'de görkemli bir tanıtım gecesi düzenliyor.

Kestane'ye görkemli tanıtım gecesi

Babutsa, yeni albümleri "Kestane" için görkemli bir tanıtım gecesine hazırlanıyor. 2 Aralık'ta Nuh'un Gemisi sponsorluğunda, Nuh'un Gemisi Otel'de düzenlenecek tanıtım gecesine, bir birinden ünlü isimler katılıyor. Türkiye'nin sevilen sanatçılarından Fettah Can, Fatih Ürek ve yeni dans ekibinin de katılacağı gecede, yeni albümden şarkılar seslendirilecek. Türkiye basınının da izleyeceği gecede, seçkin konuklar yer alacak. Özel davetliler arasında, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Başbakan İrsen Küçük, milletvekilleri de bulunuyor.

Grubun Avrupa konserleri başladı
European Records Direktörü, Yapımcı Acar Acarbey, "Yanayım yanayım" adlı albümle büyük çıkış yapan grubun, "Tabi güzelim" şarkısıyla da büyük beğeni topladığını söyledi. Acarbey, yeni albüm "Kestane" içerisinde bulunan iki slow şarkının çok tutulduğuna işaret ederek, albümün, Kibariye'yle aralarında çıkan bir problemden ötürü geç çıktığını anlattı. Geçtiğimiz yıl grubun, çoğu konserlerini Avrupa'da gerçekleştiğini söyleyen Acarbey, Babutsa'nın bu yıl da Avrupa konserlerine başladığının altını çizdi. Acarbey, "Bu albümden beklentilerimiz yüksektir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2011, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER