Havuz başında romantik anlar: Kız çocuğu istiyoruz

Havuz başında romantik anlar: Kız çocuğu istiyoruz

Sevgilisiyle yaklaşık bir yıldır Alaçatı'da ikamet eden Tuğba Özerk, önceki gün bir otelde objektiflere takıldı. Haziran ayı içerisinde evleneceği sevgilisi Gökmen Tunaçan ile ön balayına çıkan şarkıcı, evlilik öncesi stres attı.

Havuz başında romantik anları objektiflere yansıyan ikili, "İnşallah bir kız çocuğumuz olur" dedi. Özerk, ile tanışmalarının eskiye dayandığını söyleyen Tunaçan, bir gece cesaretimi topladım mesaj attım. Sevgili olduk ve evleniyoruz" açıklamasında bulundu.

Tuğba Özerk, 310 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladığı iddialı fotoğraflarla magazin gündemine gelmişti.

Dekolteli pozlarını "Sevgilim için hazırım" mesajı ile paylaşan 40 yaşındaki şarkıcı, takipçilerini hem şaşırtmayı başardı hem de yaklaşık 25 bin beğeni aldı.

Tuğba Özerk, Sevgililer Günü'nden bir gün önce paylaştığı "Sevgililer gününe adım adım" notunu taşıyan fotoğraflarla da adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Oyuncu Neslihan Atagül'e 'geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi konulmuştu. Aynı hastalıkla 12 yıldır mücadele ettiğini söyleyen Özerk, Neslihan'a seslenmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER