Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi

Gwen Stefani ile Blake Shelton evlendi

Yaklaşık altı yıldır aşk yaşayan şarkıcı Gwen Stefani ile müzisyen Blake Shelton, nikah masasına oturdu. Çift, ABD Oklahoma’daki çiftliklerinde sadece çok yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katıldığı bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Ayrıca, ünlü şarkıcının gelinliğinin uzun duvağına hem kendisinin hem de Blake Shelton’ın eski evliliklerinden dünyaya gelen çocukları Kingston James, Zuma Nesta ve Apollo Bowie’nin isimleri işlendi.

51 yaşındaki Stefani, törenin bir diğer bölümünde ise mini etekli bir gelinlik giydi. Kombinini beyaz renkli, işlemeli kovboy çizmeleri ile tamamlayan şarkıcının, file şeklinde çoraplar giydiği görüldü.

Gwen Stefani, törende çekilen fotoğrafları Instagram’dan paylaşmayı da ihmal etmedi.

İLK ADIM

Gwen Stefani, geçtiğimiz yıl ekim ayında 2015 yılından beri birlikte olduğu Blake Shelton ile nişanlanmıştı.

Shelton, mutluluğunu, “Bir ‘Evet’ duydum” diyerek, sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Gwen Stefani de aynı pozu “Evet, lütfen” sözleriyle yayınlamıştı.

DAHA ÖNCE İKİ KEZ EVLENDİ

45 yaşındaki Blake Shelton ise 2003 ile 2006 arasında Kaynett Williams, 2011 ile 2015 arasında da Miranda Lambert ile evliydi.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Gwen Stefani, ilk evliliğini 2002 ile 2016 arasında Gavin Rossdale ile yaptı. Bu evlilikten çiftin Kingston, Zuma ve Apollo adında üç tane oğlu bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER