Günkut Ajans'dan Yeni Yüzler atağı

Günkut Ajans Marka Models, 2012 Yeni Yüzleri katalog çekimlerini tamamladı.

Günkut Ajans'dan Yeni Yüzler atağı
.Yaklaşan yeni yıl ile birlikte devam eden yılsonu çalışmaları ve gelecek yıla hazırlık projeleri, bütün hızı ile devam ederken, Model ajanslarında da durum aynı. Genelinde bir hobi olarak gençliğin gözdesi durumunda mesleklerden olan mankenlik olayını, 30 yıldır Kıbrıs adası genelinde büyük bir disiplin içerisinde, saygın bir yerlere getiren Bülent Günkut'un aile soyadı ile anılan Günkut Ajans, 30 yılın ardından "Marka" adını da alarak, ''Günkut Ajans Marka Models'' olarak 2012 yılına hazırlanıyor.


Yeni yüzler magazin dünyasında
Başkent Lefkoşa'da bulunan Oral Fotoğrafçılık Kızılbaş Stüdyoları'nda devam eden çekimlerde, mevcut marka modellere ilaveten yeni yüzlerin de çalışmaları devam ediyor. Günkut Ajans'ın sahibi Bülent Günkut, ''Otuz bir yılın geride kaldığı 2011 yılı ile birlikte, hedefim 2012 yılında da 32'inci yılında yine bir numara olmak. Başta KKTC olmak üzere dünya ülkelerine  bu konuda güzel işler ve yetenekler hazırlayıp sunmak. Bu nedenle Oral Fotoğrafçılık Stüdyoları'nda, değerlendirmelerimizi  geçerek, marka model yolunda adım atan ilk yeni yüzlerden birer Günkut Ajans Marka Model adayını, 2012 yılına en iyi şekilde hazırlayıp, magazin dünyasına kazandıracağım için mutluyum.'' dedi.

Günkut Ajans Marka Models 2012  yüzlerinden birkaç aday isim
Ajansın yeni 2012 yüzleri arasında yer alacak olan modellerden, ülkelerinde önemli modellik çalışmalarında bulunan Nijeryalı Felicia yanında, Azerbaycan'lı Elvira, Leyla ve Kamran, Türkiye'den Atilla ve Mehmet Ali, Türkmenistanlı Cennet ve Ukraynalı Yelena dikkat çeken yüzler oldular. Yeni yüzler arasında çekimlere katılan Bay Kuzey Kıbrıs 2011 Cemre Maniga da,  2012 yılında ajans sitesindeki yerini Bay Marka Model olarak  alacak.
Günkut Ajans, www.gunkutajans.com internet sitesinde devam eden değerlendirmeleri ve mevcut kadrosuna ilave yeni yüz kabul çalışmalarına  devam ediyor.


Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2012, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet kartal
Samet kartal - 1 yıl Önce

Beni değerlendirmenizi istiyorum

SIRADAKİ HABER