Eylem’in doğal güzelliğini tercih ettiler

Kıbrıslı ünlü sanatçı Eylem, 14 ülkede hizmet veren telekomünikasyon markası Lycamobile'ın ardından dünyaca ünlü bir parfüm firmasının yeni yüzü oldu

Eylem’in doğal güzelliğini tercih ettiler


İngiliz firması House Of Thara’nın son parfümü ‘White Gold’un reklam yüzü olan genç sanatçı firma ile bir yıllık bir sözleşme imzaladı.

‘White Gold’ adli adlı kokünün yeni yüzü olan Eylem, kokuyu çok beğendiğini ve böyle bir firmayı temsil edeceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Sözkonusu parfümün satışa sunulduğunu ve böyle bir firma ile çalışmaktan son derece mutlu olduğunu dile getiren Kıbrıslı sanatçı, "Bu benim için büyük bir onur. White Gold’un yüzü olmam için yapılan teklif benim için en büyük iltifat.” dedi.

House Of Thara’nın sahibi Dawn Böyle de, Eylem’e övgüler yağdırarak, “Eylem’in doğallığı bizi cazbetti. Tarzından son derece etkilendik. Bizi bu piyasaya en iyi şekilde Eylem tanıtabilirdi” diye konuştu.  

Eylem’in tarzının piyasaya vermek istedikleri imaja birebir uyduğunu kaydeden Böyle, Londra’da önümüzdeki günlerde Türk toplumuna yönelik bir tanıtıcı kampaya düzenleyeceklerini ardından KKTC ve Türkiye’de de benzer girişmilerde bulunacakalarını dile getirdi.

White Gold ile Müslüman kadınlara hitap etmek istedikleri için Eylem’i tercih ettiklerini ifede eden Böyle, “Parfümümüz rahat, klas ve zarifliğin kokusu olarak üretildi.  Bu  ürünü en iyi şekilde tanıtacak kişinin Eylem olduğuna kanat getirdik ve kendisiyle yaptığımız görüşmelerin ardından teklifimize sıcak baktı” diye konuştu.

Böyle, Türk Pop Müziği’nin popüler bir isimi Eylem ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Eylem artık son ürünümüz ‘White Gold’un yeni yüzü haline gelmiştir.  Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2012, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER