Colin Roy her Perşembe Sarastro’da

50'li 70'li yılların şarkılarıyla

Colin Roy her Perşembe Sarastro’da

 - Colin Roy, 50’li ve 70’li yılların şarkılarıyla Sarastro Restauran’da sahne almaya başladı. Eskimeyen şarkıların yanısıra günümüzün sevilen şarkılarına da repertuarında yer veren sanatçı, konuklarına unutulmaz geceler yaşatıyor.

İngiltere’nin kalbinin attığı yer olan Covent Garden bölgesinde faaliyet gösteren Sarastro Restauran, her Perşembe akşamı düzenlediği canlı müzik geceleriyle eğlence hayatına apayrı bir renk katıyor. Pazar ve Pazartesi geceleri yıllardan beri sürdürdüğü canlı opera dinletilerinin ardından 50’li ve 70’li yıllara damgasını vuran şarkılarıyla birlikte Sarastro Restauran’da sahne almaya başlayan Colin Roy, restoran müşterilerinden tam not aldı. Bir dönemlerin en sevilen yavaş ve hareketli şarkılarına repertuarında geniş yer veren sanatçı, günümüzün sevilen şarkıları ile de restoranı dolduran konuklarına coşku dolu geceler yaşatıyor. Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren restoran direktörlerinden Murat Mağden, Pazar ve Pazartesi geceleri yıllardan beri devam ettirmekte olan canlı opera dinletilerinin büyük ilgi görmesiyle birlikte Perşembe gecelerinde de canlı müzik başlatıklarını söyledi. Bir döneme damgasını vuran şarkıları seslendiren Colin Roy’u restorana transfer ettiklerini kaydeden Mağden, Yeni yıl ile birlikte restoranda bir takım yeniliklere girişeceklerini belirtti.

 

Colin Roy kimdir?

Colin Roy, şarkıcı, söz yazarı, aktör ve dansçıdır. Londra,  Avrupa ve Amerika’da çalışan Roy, London Westend Showlarda rol aldı. Bu showlardan bazıları; Five Guy's Named Moe, Smokey Joe's Cafe, Sweet Charity, Hair and SoulTrain. Müzikal albümlerinde parçalar da seslendiren Colin Roy’un yer aldığı müzikallerden bazıları; Hair and The House That Nat Built.
Sarastro’da da sahne alamaya ba
şlayan sanatçı burada Swing ve Motown tarzı 50’li ve 70’li yılların şarkılarını seslendiriyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER