Bengü Konseri’nde Halil Orun da sahne aldı!

“Adaylar içinde bir seni seçtim” şarkısıyla Orun sahnede!

Bengü Konseri’nde Halil Orun da sahne aldı!

 - Türk pop müziğinin güzel ve başarılı sanatçısı Bengü 42. İskele Festivali kapsamında yer alan konserde bir kez daha ülkemiz insanıyla buluştu.

İskele Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İskele Festivali’nin bu yıl 42’ncisi yaşanıyor. “Köklü bir gelenek, 42 yıllık heyecan” sloganıyla gerçekleşen festivalde geçtiğimiz hafta Türk Pop Müziği’nin ünlü sanatçısı Bengü yer aldı. European Records Müzik yapım Şirketi Direktörü Acar Acabey ve İskele Belediye Başkanı Halil Orun’un girişimleriyle Kuzey Kıbrıs’a gelen genç sanatçı, sahne ladığı festivalde hayranlarını büyüledi.

 

Dansçılarıyla bir bütün

“İki Melek” ismini taşıyan albümünde yer alan ve dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren Bengü’ye sahne aldığı İskele’de dansçıları eşlik etti. Sanatçının hareketli şarkılarına kıvrak danslarıyla eşlik eden dansçı kızlar konseri izleyenlerden tam not aldı.

 

“Adaylar içinde bir seni seçtim” şarkısıyla Orun sahnede!

Zafer kazandığı yerel seçimlerin ardından yeniden İskele Belediye Başkanı seçilen Halil Orun konseri baştan sona büyük bir hayranlıkla izledi. Belediye Meclis Üyeleri ve Acar Acabey ile birlikte konseri izleyen Orun, bir an yerinden kalkıp sahneye gitti. Türk Pop Müziği’nin yeni starı Bengü’den mikrofonu isteyen Belediye Başkanı Orun, Bengü’nün o anda söylemekte olduğu “Güzeller içinde bir seni seçtim” şarkısını yarım kesip bu şarkıya uyarladığı “Adaylar içinde bir seni seçtim, oyumu ben sana, ben sana verdim” şeklinde şarkıyı seslendirirken izleyenlerin alkış yağmuruna tutuldu. Şarkının ardından Acarbey ile birlikte Bengü’ye buket ve bir plaket takdim eden Orun, tüm İskele halkına seçimlerde kendisine vermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER