Babutsa “Tabi güzelim” şarkısıyla gönülleri yeniden fethetti...

“Tabi güzelim” klibi Kral TV’de

Babutsa “Tabi güzelim” şarkısıyla gönülleri yeniden fethetti...

 Babutsa Grunu’nun yeni single şarkısı geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. “Yanayım yanayım” isimli ilk albümleriyle müzik dünyasına harika bir giriş yapan grup, yeni şarkılarıyla yeniden gündeme oturdu. “Tabi güzelim” ismini taşıyan single albümleriyle müzik piyasasında ilk sıralara yerleşen şarkının söz yazarlığını Kadir Mutlu yaptı. Orjinali Yunanca olan “Tabi güzelim” şarkısının aranjesini ise grup sanatçılarından Soner Tursoy üstlendi.

 

“Tabi güzelim” klibi Kral TV’de

İstanbul’un Kumburgaz sahillerinde 20 kişilik bir ekiple çekilen Klip, Kral TV’de yayınlanmaya başlandı. “Tabi güzelim” şarkısına klip çeken Babutsa Grubu’nun bu şarkısının yönetmenliğini Barış Gökçe gerçekleştirdi. Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan grup sanatçılarından Soner Tursoy, Kumburgaz sahillerinde yapılan çekimlerin tam gün sürdüğünü ve keyifli bir çalışma sonrasında yeni şarkılarının Kral TV ekranlarında gösterilmeye başlandığını kaydetti. Turkcell ile bir anlaşma yaptıklarını kaydeden Tursoy, bu anlaşmaya göre “Tabi güzelim”in tüm Turkcell sitelerinde ana sayfada yer alacağını ve 60 milyon kişiye ulaşacaklarını ifade etti.

 

Bayram’da Kuzey Kıbrıs’ta

Yeni albümlerinin tanıtımı ile ilgili İstanbul’da promosyon çalışmalarını devam ettiren grup, bayramda Kuzey Kıbrıs’ta sahne alacak. Şeker Bayramı’nın ilk günü Girne’de bulunan Savoy Hotel’de sahne alacak olan Babutsa, bayramın ikinci gunu de İskele’de bulunan Cyprus Garden’da sahne alacak. “Tabi güzelim” isimli şarkılarının piyasaya çıkmasıyla birlikte Kuzey Kıbrıs’ta sahne alacak olan grup, sevenlerine şeker tadında iki konser sunacak.

 

Tabi güzelim

Yalvarsanda yakarsanda bilki fayda etmez

Saçın şimdi ne renkse renk beni hiç ilgilendirmez

Artistliğin aklımda seninle işim olmaz

Centilmenlik bizde kalsın gül dikensiz olmaz

Hadi kuzum

************

Tabi güzelim bir ileri iki geri

Tabi güzelim mini mini etekleri

Tabi güzelim toymu sandın sen beni

Tabi güzelim bal dudaklarını yerim

************

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER