Life Magazin, Kasım’da İngiltere’de her yerde

Ücretsiz magazin ve geniş dağıtım ağı

Life Magazin, Kasım’da İngiltere’de her yerde

 - North Cyprus UK Life Magazin’in ilk sayısı Kasım ayında yapılacak olan Uluslararası Dünya Turizm Fuarı (WTM)’nda dağıtılmak üzere piyasaya çıkıyor. İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde yayınlanacak olan “Life Magazin”in dağıtımı İngiltere genelinde olacak.

 

North Cyprus UK Ltd’in sahibi olduğu ve İngiltere’de aylık olarak yayınlanan  North Cyprus UK isimli gazetenin ardından ayni şirkete ait olan “Life Magazin” isimli dergi de Kasım ayının ilk haftası yayın hayatına başlıyor.

8 – 11 Kasım 2010 tarihlerinde İngiltere’de yapılacak olan Uluslararası Dünya Turizm Fuarı (WTM)’nda yayın hayatına başlayıp hem turizm fuarında, hem de İngiltere genelinde ücretsiz olarak dağıtımı yapılacak olan Life Magazin, İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde yayınlanacak.

 

Türkçe- İngilizce zengin içerik

 

İngiltere’de aylık olarak Türkçe yayınlanan North Cyprus UK Gazetesi’nin bünyesinde hazırlanacak olan Life Magazin, Kuzey Kıbrıs’ı İngiltere genelinde tanıtıp pazarlamayı hedefliyor. Kuzey Kıbrıs’ın; turizmi, doğal güzelllikleri, sahilleri, tarihi eserleri, turistik tesisleri, özel sağlık hastaneleri, üniversiteleri, inşaat sektörü gibi konuları ele alıp Kuzey Kıbrıs’ı  İngiltere’de tanıtıp pazarlayacak olan North Cyprus UK, İngiltere’de yaşayan İngiliz ve diğer etnik kökenli yabancılara Kuzey Kıbrıs’ı kapsayan zengin bir içerik sunacak. Yurt dışındaki Kıbrıslı Türkler’in ve yabancıların Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapmaları ve tatillerini KKTC’de geçirmelerini sağlamayı amaçlayan dergi, Kuzey Kıbrıs’ı tüm sektörleriyle İngiltere’de tanıtıp pazarlayacak.

 

Ücretsiz magazin ve geniş dağıtım ağı

 

İngiltere genelinde dağıtılıp pazarlanacak olan dergi, ücretsiz yayınlanacak. Dolayısıyla dergi, okuyucuya ulaşmama ve satılmama kaygısı taşımıyor. Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yayınlanacak olan dergi Kıbrıslı Türklerin bulunduğu her noktaya ulaşırken, İngiltere’de yapılmakta olan tüm turizm ve emlak fuarlarında da yerini alacak. “Life Magazine” daha geniş ve kapsamlı dağıtımının yapılabilmesi için mevcut bayiliklerin yanısıra İngiltere’de faaliyet gösteren tur operatörleri, seyehat acenteleri, restoranlar, düğün salonlarında da yerini alacak.   

 

 

 

Dağıtım noktalarımız

 

İki ayda bir İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanacak ve toplam 15 bin adet basılacak olan LIFE Magazin, İngiltere’de yapılmakta olan Uluslararası Dünya Turizm Fuarı (WTM), Emlak Fuarları, KKTC Londra Temsilciliği, Turizm Ofisi, Seyehat Acenteleri, Restoran, Cafe, Kuaför Salonları, Düğün Salonları, Marketler, Doktorlar, Dry Cleaners gibi Kıbrıslı Türklere ait olan ve müşteri potansiyelinin % 99’unu İngilizler’in ve diğer etnik kökenli yabancıların oluşturduğu işletmelerde de yer  alacak.  LIFE Magazin, geniş bir dağıtım ağına sahip olacak.

LIFE Magazin’in dağıtımı profosyonel dağıtım ekibimiz tarafından gerçekleştirilip tüm İngiltere genelinde yapılacak. Misyon olarak İngiltere’de yaşamakta olan İngiliz ve diğer etnik kökenli yabancıları hedef alan dergimizle İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkleri de hedef almaktayız.

North Cyprus UK “Life Magazin” hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler zorlucezaroglu@yahoo.co.uk adresine mail atabilirler veya aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirler.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER