EÖP: SALGINA KARŞI MÜCADELEDE DOĞRU ADIMLAR ATILIYOR

Ekonomik Örgütler Platformu (EÖP) temsilcileri Sağlık Bakanı Ali Pilli ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, Covid-19 virüsüne karşı mücadele değerlendirildi.

EÖP: SALGINA KARŞI MÜCADELEDE DOĞRU ADIMLAR ATILIYOR

EÖP tatarfından yapılan açıklamada, “Bu mücadelede doğru adımlar atılmakta olduğunu görmekten büyük bir memnuniyet duyduk. Görüşmede, iş dünyamızın mücadeleye nasıl katkı koyabileceği konusunda görüş alış-verişi yaparken, bu mücadeleye olanaklarımızı seferber ederek destek olmaya hazır olduğumuzu Sayın Bakan’a bir kez daha iletme olanağı da bulduk” denildi

Ekonomik Örgütler Platforumu, şu açıklamada bulundu:

“Platform temsilcileri olarak Sağlık Bakanımız ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede bakanlık tarafından uygulamaya konulan her önlemin iyice düşünülmüş ve farklı açılardan değerlendirilmiş olduğunu görmek bizleri memnun etmiş ve sürdürülen mücadeleye duyduğumuz güveni artırmıştır. Sağlık Bakanlığı ile yaptığımız görüşmede, öncelik sağlık sorunlarında olmak üzere hayatın normalleşmesi ve iş yerlerinin kontrollü olarak açılması konusunda neler yapılabileceğini de ele aldık. Bu aşamada en doğru çabanın hastalığı yenebilecek bir altyapı yaratmak ve ekonomik sorunları hafifletecek önlemleri almak olduğuna yürekten inanmaktayız.

Ekonomik Örgütler Platformu olarak sağlık altyapısının güçlendirilmesi için seferber olmaya hazır olduğumuzu kamuoyu ile bir kez daha paylaşırken, bu mücadeleyi kahramanca sürdüren sağlık ekiplerimize başarılar diler ve bir kez daha teşekkür ederiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER