Mağusalılar artık HOTİÇ ayakkabı giyiyor…

Tüm ürünler gerçek deri ve doğal malzemelerle yapılıyor

Mağusalılar artık HOTİÇ ayakkabı giyiyor…
HABERİN GALERİSİ
HOTIC MAGUSA

HOTIC MAGUSA

* Mağusa’nın yeni alışveriş merkezi Alasya Park’ta bulunan HOTİÇ Magazası’nın açılışını, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ve Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp birlikte yaptı.

 

Mağusa’nın yaşam şeklini ve çehresini değiştiren Alasya Park’ta geçtiğimiz hafta hizmete giren HOTİÇ Ayakkabı Mağazası’nın açılışını Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ve Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp birlikte yaptı. Oldukça renkli geçen açılış töreninde ilk konuşmayı yapan HOTİÇ Ayakkabı Mağazası’nın direktörü Tarkan Bozkanlı, açılışa katılan herkese teşekkür etti.

 

Atun: Kısa sürede Mağusa’nın çehresi değişti

Açılış töreninde bir konuşma yapan Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Alasya Park’ın açılışında da burada bulunduğunu ve kısa sürede Mağusa’nın çehresini değiştiren bir alışveriş merkezine dönüşmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Alasya Park’ta bulunan tüm işyerlerinin ayrı markalaradan oluştuğuna dikkat çeken Atun, Türkiye’nin en gözde ayakkabı markalarından biri olan HOTİÇ Mağazası’nı Mağusa’ya taşıyan Tarkan Bozkanlı’ya başarılar diledi.

 

Kayalp: Gelişimi sempati ve takdirle karşılıyoruz

Ekonomi ve Turizm Bakanı Sunat Atun’dan sonra söz alan Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp ise burada yaptıği konuşmada, Alasya Park ile Mağusa’ya yeni bir iş merkezi kazandıran ve Mağusa’nın çehresine apayrı bir renk katan Northernland Şirketi Direktörü Koral Bozkurt’a teşekkür etti.  “Mağusa’da artık sadece binaların değil, ticari hayatta da markalar yerini buluyor biz bu gelişimi sempati ve takdirle karşılıyoruz” diyerek konuşmasını sürdüren Kayalp, HOTİÇ gibi Türkiye’nin önde gelen bir markasını Mağusa’ya kazandıran Tarkan Bozkanlı’ya da teşekkür ederek başarılar diledi.

 

Tüm ürünler gerçek deri ve doğal malzemelerle yapılıyor

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı magazalarından biri olan HOTİÇ, modern kadın ve erkeğin yaşam stiline renk katan, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar üreten ayakkabı ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. 1938 yılında kurulan ve tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanıyor. Kadın ve erkek ayakkabılarından, kemer, cüzdan, çanta gibi zengin bir kolleksiyona sahip olan HOTİÇ, ilkbahar ve yaz koleksiyonuyla artık Mağusa’da da hizmet verecek.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2012, 00:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER