İktisatbank iPhone bankacılık hizmetini tanıttı

Karavelioğlu, “Bu yeni hizmet ile, artmakta olan iPhone sahiplerine özgür bankacılık hizmeti getirdik” dedi.

İktisatbank iPhone bankacılık hizmetini tanıttı

 İktisatbank, KKTC’de ilk kez sunulan iPhone internet bankacılığı hizmetini basına tanıttı.

Yeni hizmet sayesinde iPhone sahipleri, İktisatbank’taki hesaplarını görebilecek, hesaplar arası transfer, kredi kartı borç görüntüleme ve borç ödeme, havale ve fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

iPhone cihazından İktisatbank bankacılık işlemleri için ana menü’den “App Store” seçeneği seçilip açılan arama boşluğuna İktisatbank yazılmasının yeterli olacağı belirtildi.

İktisatbank yeni hizmetini tanıtmak için Lefkoşa’da bulunan Golden Tulip Otel’de bir basın toplantısı düzenledi. Katılımcılara resepsiyon da verilen toplantıda İktisatbank Yönetim Kurulu Başkanı Mete Özmerter ile Genel Müdür Bülent Berkay de katıldı.

İktisatbank Yönetim Kurulu Başkanı Mete Özmerter, iPhone bankacılığı hizmeti sayesinde iPhone sahiplerinin bankacılık işlemlerini daha kolay yapabileceğini kaydetti. Özmerter, söz konusu hizmet için kullanılan programın tüm dünyaya sağlanan denenmiş programlar olduğundan güvenlik açısından da kullanımının emniyetli olduğunu ifade etti.

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Karavelioğlu ise, İktisatbank’ın dünyada iPhone bankacılık hizmetini sunan 25’inci banka olmasının, sadece ABD’de 10 bin bankanın bulunduğu göz önünü alındığında bir övünç kaynağı olduğunu kaydetti.

Karavelioğlu, “Bu yeni hizmet ile, artmakta olan iPhone sahiplerine özgür bankacılık hizmeti getirdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER