Gelir, rehabilitasyon merkezinde kullanılacak

Balo’ya Cumhurbaşkanı Eroğlu da katılacak

 Gelir, rehabilitasyon merkezinde kullanılacak

* Londra’da Kuzey Kıbrıs’la Dayanışma Derneği(KKDD)’nin organize ettiği, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ve eşi Meral Eroğlu’nun da katılacağı, 15 Haziran günü gerçekleştirilecek olan ortopotik engelliler yararına düzenlenecek balodan elde edilen gelirin, Mehmet Reis Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için kullanılması planlanıyor.

 

Kuzey Londra’da 15 Haziran’da Regency Bauntiquing Suite Salonu’nda ortopotik engelliler yararına düzenlenecek baloya, Londra’da yaşayan vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Kuzey Kıbrıs’la Dayanışma Derneği (KKDD)’nin öncülüğünde, Cumhurbaşkanı’nın eşi Meral Eroğlu himayelerinde gerçekleştirilecek balodan toplanan gelir, engelli vatandaşlarımızın yaşamında önemli bir yer tutan, Mehmet Reis Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin ihtiyaçlarında kullanılacak.

Bozkurt: Bizlerin yanlarında oldukları için teşekkür ederiz
Kıbrıs Türk Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Orkun Bozkurt, Londra’da KKDD’nin Meral Eroğlu himayelerinde yapacağı balodan elde edilecek geliri, merkezlerindeki ihtiyaca yönelik kullanacaklarını söyledi. Bozkurt, rehabilitasyon merkezindeki eksik araç ve gereçlerin giderilmesi yanında, son günlerde projesi tamamlanmak üzere olan basketbol sahası projesinin hayata geçirilmesi içinde yatırım yapmayı planladıklarına değinerek, kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti.

Balo’ya Cumhurbaşkanı Eroğlu da katılacak
Düzenlenecek baloya, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ve eşi Meral Eroğlu da katılacak. 13- 17 Haziran tarihleri arasında Londra’da olacak olan Cumhurbaşkanı’nın 16 Haziran tarihinde de Londra’da, “Kıbrıs Sorunu’nda Gelinen Son Nokta” konusunda bir konferans vereceği belirtilirken, aynı zamanda Eroğlu’nun Londra ziyareti sırasında bazı sivil toplum örgütlerini de ziyaret edeceği kaydedildi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2012, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER