42 yıllık tecrübe

AluDenizalp

42 yıllık tecrübe
.Kuzey Kıbrıs'ta alüminyumda marka haline gelen AluDenizalp, 42 yıllık deneyimiyle, son teknoloji, estetik ve kaliteyi müşterilerine sunuyor.

Alüminyum kapı pencere denilince akla gelen ilk isim AlüDenizalp, 42 yıllık deneyim ve müşterilerine sunduğu yenilikçi ve kaliteli hizmetle, yolunda emin adımlarla ilerliyor. AluDenizalp olarak, dünyanın lider markası sapa'nın tüm sistemleri ile Kuzey Kıbrıs'ta yeni bir alüminyum çağı başlatan şirket, başarısına başarı  katarken, son teknolojiyi de müşterileriyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor.

2009'da yeniden yapılanarak yola devam
AluDenizalp Alüminyum Sanayi Ltd. Şirketi Direktörü Kanber Denizalp, 1976 yılında kurdukları şirketlerinin 2009 yılında yeniden yapılanarak yoluna devam ettiğini söyleyerek, uzun yıllar içerisinde kazandıkları deneyimle, kendilerini bu günkü noktaya taşıdıklarını belirtti. Denizalp, "Piyasadaki 42 yıllık deneyimimiz, yaptığımız işlerden müşterilerimizin memnun olması ve bundan aldığımız destek ve güvenle buralara geldik" dedi.

"Binalarımıza estetik değer kattık"
İsveç ve Belçika ortaklı bir alüminyum sistemi olan sapa'nın Kıbrıs genel bayisi olduklarını anlatan Denizalp, ahşap desenli amüninyum, yalıtımlı alüminyum, küpeşte ve dış cephe sistemleri, lider markaların çağdaş ve teknolojik gelişimlerinin şirketlerinde sunulduğunu kaydetti. Denizalp, "KKTC'ye getirdiğimiz yenilikçi teknolojiler sorunsuz, sıkıntısız bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Özellikle ahşap desenli alüminyum teknolojisi ile binalarımıza kattığımız estetik değer, şimdi ilave olanaklarla genişleyerek devam ediyor " diye konuştu.

Dünyanın en ileri teknolojileri
AluDenizalp Alüminyum Sanayi Ltd., işinde profesyonel ekibiyle, müşterilerine detay çözümünden başlayarak montaj aşamalarını kapsayan uzaman bir hizmet ağı sunuyor. İmalat ve uygulama hizmetleri, konusunda uzman üretici ağı tarafından eksiksiz sunuluyor. AluDenizalp, söz konusu alüminyum olduğu zaman A'dan Z'ye anahtar teslim projeleriniz için konsept danışmanlığı, konsept tasarımı, proje hesaplama, termal hesaplama, rüzgar yükü hesaplama, mühendislik sistem tasarımı, tedarik ve uygulama hizmetleriyle müşterilerine işbirliği öneriyor. Direktör Kanber Denizalp, yalnızca kapı pencere montajı yapan bir işletme olmadıklarına işaret ederek, dünyanın en ileri teknolojileri ve olanaklarını müşterilerine ulaştıran bütünlüklü bir çözüm ortağı olduklarını ifade etti.
(Yeni Organize Sanayi Bölgesi 21. Sokak No: 43 Lefkoşa- Tel: +90 392 444 31 31)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2012, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER