Northernland'dan Mağusa'ya artı bir kent daha

29 binden başlayan fiyatlar

Northernland'dan Mağusa'ya artı bir kent daha

.Northernland, Mağusa'ya 2 dakika mesafede, 520 konutluk dev proje Kentplus ile yeni bir kent yaratıyor. Herkesi ev sahibi yapma düşüncesiyle yola çıkan Northernland, 29 bin sterlinden başlayan şok fiyatlarla her kesimden insana yatırım imkanı sağlıyor.

 

Mağusa'nın 2003 yılından beridir faaliyet gösteren önde gelen inşaat şirketlerinden Northernland Construction dev bir projenin daha temellerini atıyor. Mağusa-Lefkoşa yolu üzerinde, Mağusa'ya 2 dakika uzaklıkta, 520 konutluk dev proje KentPlus ile şirket, 29 bin sterlin'den başlayan fiyatlarla herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor. KentPlus projesiyle binin üzerine kişiyi ev sahibi yapacak olan şirket, yeni projesinde de Northernland kalitesi ve güvencesini garantiliyor.

Tüm ihtiyaçlara yönelik proje

Northernland, 40 dönüm arazi içerisinde, apartman bloklarından oluşacak olan Kentplus Projesi'yle alışveriş merkezi, kuaför, fitness centre, havuzlu restoran, çocuk oyun parklarının da içerisinde olduğu ayrı bir kent yaratıyor. İnsanların hem sosyal, hem kültürel, hem de sportif tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri şekilde tasarlanan bu projenin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

29 binden başlayan fiyatlar

Northernland Construction Satış Direktörü Taruz Güçlüer, çok düşük kar marjıyla, piyasanın çok altında fiyatlarla, 10 yıllık daire fiyatına satışlarını yapacakları, 2+1 konutları 29 bin sterlin, 3+1 konutları ise 39 bin sterlinden satışa sunduklarını söyledi. Güçlüer, "Fiyatlarımızda iddialıyız. Yatırım yapan müşterilerimizi her zaman kazandırmak amacındayız. Kampanya çıkış fiyatımızla, belli bir süre maliyetimize satış fiyatı belirledik" dedi. Bu fiyatlarla, asla Northernland standartları ve kalitesinden ödün vermeyeceklerini de belirten Güçlüer, her kesime hitap eden konutlarla, ev sahibi olmak isteyen tüm müşterilerinin yanında olduklarının altını çizdi.

Ayda yalnızca 199 sterlin

Güçlüer, ödeme kolaylıklarıyla da müşterilerini 199 sterlin ayda ev sahibi yapmayı amaçladıklarını belirterek, bu konuda da en az fiyatlar kadar iddialı olduklarını söyledi. Diğer büyük projeleri Alasya Park'ta da ilk etapta 49 bin sterlinden başlattıkları satışlarını, 68 bin sterline kapattıklarını anlatan Güçlüer, ev sahibi olmak isteyenlere bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye etti. Proje tesliminin 36 ay sonra gerçekleştirileceğini ve projelerini etap etap bitireceklerini açıklayan Güçlüer, KentPlus Projesi'ne 1 Aralık tarihi itibarıyla başlayacaklarına değindi.  Alasya Park Projesi'nde söz verdikleri gibi teslimleri zamanında yapmanın haklı gururunu yaşadıklarına dikkat çeken Güçlüer, zamanında teslim ilkesine de sadık kaldıklarını belirtti.

Hedef: Kalite ve müşteri memnuniyeti

Şu anda satışları devam eden diğer projeleri hakkında da bilgi veren Taruz Güçlüer, Saklıkent Projesi'nde 1 yıl içerisinde satışların % 70'i bulduğunu söyledi. 196 ünitelik bu dev projenin 2+1 apartmanlardan, 327 metrekareye villalara kadar farklı çeşitlerde olduğunu anlatan Güçlüer, eşi benzeri bulunmayan bu projeleri ile de Northernland ismini daha da ilerilere taşıdıklarını ifade etti. Alsaya Park Projesi'nin satışlarını tamamlamanın ve müşterilerine tapularını vermenin de mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Güçlüer, bir diğer projeleri, devlet ofislerinin olduğu bölgede 60 ünitelik, ofis ve dükkan projesi Temis Center'de de satışların % 80'e vardığını kaydetti. Gazetemize bilgi veren Taruz Güçlüer, son olarak "En büyük motivasyonumuz müşterilerimizden aldığımız memnuniyettir. Kalite ve müşteri memnuniyeti kayıtsız şartsız hedefimizdir." diye konuştu.

 

Northernland Construction

Mağusa-Lefkoşa Anayolu,

Ali Edip Apart. No:1 Mağusa

Tel: +90 392 365 34 44

Web: www.northernlandcyprus.com)

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2011, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER