Lefkoşa’da yaşam değişiyor!

Modern mimari ve huzur veren yaşam

Lefkoşa’da yaşam değişiyor!


* İnşaat sektöründe elli beş yıldır kalite ve güvenin adresi olan Candemir Construction “Rüya Villaları” Projesi’yle Lefkoşa'nın yükselen yıldızı Küçük Kaymaklı Dumlupınar bölgesinde Türk Koçanlı villalarla aradığınız konforu sizlere sunuyor.

 

Candemir Construction Ltd. Lefkoşa’nın parlayan yıldızı olacak bir bölgede, Küçük Kaymaklı Dumlupınar’da başlattığı yeni projesiyle büyük ses getirdi.  Elli beş yıldan beridir inşaat sektöründe güven ve kaliteyle adını duyuran Candemir Construction’un yeni projesi, on sekiz villa ve bir apartmandan oluşuyor. Bölgenin en yüksek konumunda bulunan “Rüya Villaları” şehir merkezine bir dakika mesafede, şehirden uzak huzurlu bir yaşama olanak sağlıyor. Kalite ve müşteri memnuniyeti çizgisinden vazgeçmeyen Candemir Construction, Rüya Villaları ile uygun fiyat ve modern mimariyle huzurlu bir yaşama fırsat sunuyor.

Modern mimari ve huzur veren yaşam
145 metrekare iç ve 25 metrekare terastan oluşan 175 metrekarelik Rüya Villaları’nda, kış akşamlarının vazgeçilmezi şömineden, merkezi ısıtma altyapısına, açık mutfaktan, bir birinden kullanışlı dört yatak odasına birçok detay buluşuyor. Ebeveyn yatak odasında, duş ve tuvalet yer alırken, dolap odası da yer alıyor. Ayrıca her evin ayrı ayrı arıtma sisteminin de bulunduğu villalar modern bir mimariyle sunuluyor. İkiz villa şeklinde tasarlanan villaların müstakil villa şeklinde kunumlandırılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. Geniş bahçesi bulunan villalarda dilediğiniz çiçekleri yetiştirecek ve sevdiklerinizle mangal partileri düzenleyebileceksiniz.

£93 satışa çıktı
Yeni bir yaşama kapıları aralayan bu evlerden bir tanesine sahip olmak hiç de zor değil. On yıla kadar vade kolaylığı ile 93 bin sterline satışa çıkan villalar şimdiden talep görmeye başladı. Yeni projeleri hakkında gazetemize bilgi veren Candemir Consturction Ltd. Direktörü Mustafa Candemir iddialı konuşarak “böyle villa hiçbiryerde bulunmuyor” dedi. Candemir, Türk koçanlı arsa üzerine yapılan villaların, parasına değer katmak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunun altını çizdi. Candemir, “Rüya Villaları’nı bugün alanlar için 93 bin sterlin olarak fiyatlandırdık. Ancak inşaat bittikten sonra bu villaların değeri bir buçuk katına çıkacaktır. O nedenle müşterilerimizin bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederiz” diye konuştu.

Lefkoşa’nın parlayan yıldızı  
Lefkoşa’nın hem içerisinde hem de şehrin gürültürüsü ve karmaşasından uzakta bulunan  Rüya Villaları, çarşı merkezine bir dakika mesafede bulunuyor. Villaların, Rüya Villaları olarak isimlendirilmesinin bir nedeni de yüksek bir alanda bulunan bölgede ilk gün ışığının buraya doğması. Lefkoşa’nın parlayan yıldızı olacak bir bölgede yapımına başlanan proje için hedef, projenin bir yıl içerisinde sahiplerine teslim edilmesi. Şirket, ikinci etap için şimdiden hazırlıklara başladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2012, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER