“Kuzey Kıbrıs’ta ev almanın tam zamanı”

Noyanlar, Londra'da yeni projelerini tanıttı

“Kuzey Kıbrıs’ta ev almanın tam zamanı”

 - İskele belediyesinin projelendirdiği ve Long Beach Life Sitesi’nin tam karşısında yer alan Haravli Sahili düzenleme ve peyzaj projesi kapsamında açık hava tiyatrosu, oturma alanları, bisiklet yolları, tenis kortları, festival, konser alanları ve restoranlar gibi yatırımların yer alacağı sahil projesinin bölgeye artı değer kazandıracağına dikkat çeken Ahmet Noyan, Noyanlar Şirketler Grubu’nun 15’inci siteleri olan “Long Beach Life” projesinde yer alan konutların %40’ının satıldığını söyledi.

 

Noyanlar İnşaat Şirketler Grubu direktörü Ahmet Noyan,  Londra’da yapmış olduğu kokteyilli bir tanıtım gecesiyle İskele Doktorlar Sitesi yanında yer alan yeni projeleri “Long Beach Life”ın tanıtımını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta yeni projelerinin tanıtımı için İngiltere’ye gelen Ahmet Noyan, Kıbrıslı Türklerin eğlence merkezi haline gelen Cyprus Meze Bar & Restaurant’ta düzenlediği tanıtım gecesinde geceye katılan konuklarına yeni projeleri ve Noyanlar İnşaat Şirketler Grubu’nun bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları hakkında bilgi verdi. Cyprus Meze Bar’da gerçekleşen ve büyük ilgi gören tanıtım kokteyilinde bir konuşma yapan Noyan, Kuzey Kıbrıs’tan şimdi ev almanın tam zamanı olduğunu söyledi. İskele belediyesinin projelendirdiği ve Long Beach Life Sitesi’nin tam karşısında yer alan Haravli Sahili düzenleme ve peyzaj projesi kapsamında açık hava tiyatrosu, oturma alanları, bisiklet yolları, tenis kortları, festival, konser alanları ve restoranlar gibi yatırımların yer alacağı sahil projesinin bölgeye artı değer kazandıracağına dikkat çeken Noyan, Noyanlar Şirketler Grubu’nun 15’inci siteleri olan “Long Beach Life” projesinde yer alan konutların %40’ının satıldığını söyledi. Long Beach Life projesiyle birlikte mimari olarak alışılagelmişin dışına çıktıklarına dikkat çeken Noyan, “bu projeyle birlikte mimarimizi de yeniledik” şeklinde konuştu. Noyan, İskele Belediyesi’nin projelendirdiği ve Long Beach Life Sitesi’nin tam karşısında yer alan Sahil Şeridi Projesi’ne Noyanlar Şirketler Grubu olarak %20 katkı koyacaklarını belirtti.

Mağusa’ya yepyeni bir iş merkezi

Ocak ayında temellerini atmayı planladıkları ve  Mağusa’nın en güzel yerlerinden birinde yer alan 4 dönümlük bir arazi içerisinde 40 civarı işyeri ve toplamda 120 adet daire yapacaklarını kaydeden Noyan, Mağusa’ya yepyeni bir iş merkezi yaratmanın heyecanını yaşadıklarını kaydetti. Eşref Bitlis Bulvarı ve Lefkoşa anayolunun kesiştiği noktada bulunan trafik ışıklarının olduğu yerde yer alacak olan 16’ıncı projelerinin temellerini Ocak ayında atacaklarını kaydetti.  Noyan, 16’ıncı projelerinin temellerin atılmasıyla birlikte Şubat ayında Londra’da yapacakları ve çok geniş çaplı olmasını planladıkları bir tanıtım kokeyiliyle birlikte yeniden Londra’ya geleceklerini ifade etti. Konut satışlarının yanısıra arsa satışlarını da sürdürdüklerini kaydeden Noyan, müşterilerin isteği doğrultusunda onlara özel projeler de hazırladıklarını belirtti. 2010 yılında Kuzey Kıbrıs’ta vergi birincisi geldiklerini de kaydeden genç işadamı, vergi birincisi olmalarından dolayı bundan büyük bir gurur duyduklarını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER