İskele Long Beach’te yaz hareketli geçiyor

Yatırımcıların gözdesi haline gelen İskele Long Beach, Sahil Geliştirme Projesi’nin yapımına başlanmasıyla yerli ve yabancı turistlerden daha yoğun ilgi görüyor. Bölgenin en güçlü yatırımcılarından Noyanlar Şirketler Grubu, bölgede ses getiren konutlar inşa etmeye devam ediyor.

İskele Long Beach’te yaz hareketli geçiyor

 

İskele’nin eşsiz kumsalı ile ünlü Long Beach Sahili, bu yaz, geçmiş yıllardan daha hareketli günlere ev sahipliği yapıyor. Belediye tarafından hayata geçirilmek üzere başlanan Sahil Geliştrime Projesi, tüm hızla devam ederken, genişletilen araç park alanları ile denizde serinlemek isteyen yerli ve yabancı turistlerin bölgeye ilgisi hızla artıyor.

Noyanlar’dan bölgeye büyük yatırımlar sürüyor

İskele Bölgesi’nin bir kaç yıl içerisinde bölgeye yapılan yatırımlarla bir turizm bölgesi olmasına kesin gözüyle bakılıyot. Bölgenin güçlü yatırımcılarından Noyanlar Şirketler Grubu,  şu ana kadar Long Beach bölgesinde 400’ü aşan konut yatırımcısı durumunda. Noyanlar şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, satışına devam edilen, Long Beach Life Villa  ve Apartmanları ve denize sadece 80 metre mesafedeki konumu ile Sealife Tatil Kompleksi’nin  yanı sıra, yaklaşık 1 ay önce açılan ve Long Beach’in en büyük projesi olan Royal Sun Residence projeleri ile şirket bölgeye büyük yatırımlarda bulunuyor.

4 yıldızlı otel projesi

Ayrıca Denize 50 Metre mesafede kiralık mülklerden oluşacak bir tatil kompleksini de bu yıl hayata geçirildiğini ve bu tesisin gelecek yıl tam kapasite ile hizmete gireceğini belirten şirket yetkilileri, son olarak Doktorlar Sitesi yanında 13 dönümlük bir araziyi de  satın alarak, bölgeye turizm yatırımı yapma kararı aldı. Şu anda ilk düşünceye göre 4 yıldızlı bir hotelin bölgede inşa edilmesi planlanıyor. Bu projenin de önümüzdeki 3-4 yıl içerisinde hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Talep büyük

£ 22.400’den başlayan daire fiyatları ile özellikle Lefkoşa, Mesarya ve Güzelyurt bölgesinden yerli halkın da Long Beach’te konut alımı yaptıklarını belirten şirket yetkilileri, şu an bölgedeki hareketlilikten memnun olduklarını, bölgede günden güne gelişen yapılaşmanın yanında, Belediye’nin projeye bağlı bir şekilde çalışmalarına devam etmesi ve müşterilerin ilgisinden memnun olduklarını belirttiler.

“Bölgeye yatırımlarımız devam edecek”

Noyanlar Şirketler Grubu yetkilileri, şu an şirketin Gazi Mağusa, Yeni Boğaziçi, Ötüken, İskele Merkez, İskele Long Beach bölgelerinde inşaatlarını sürdürdüğünü, son yıllarda İskele’nin Long Beach sahilinde hız kazanan yatırımlarına devam edeceklerini bildirdiler. Rusya’nın Moskova şehrinde Haziran ayından itibaren devreye giren Noyanlar Group temsilcilik Ofisinin ardından, İngiltere’nin Harringey bölgesinde ve Lefkoşa bölgesinde yeni bir satış ofisinin çalışmalarına başlandı. Tamamen şirket sermayesi ile tüm zorluklara rağmen inşaat sektöründe yıllardır hizmet veren Noyanlar Şirketler Grubu, ipoteksiz projeleri, sağladığı ödeme kolaylıkları, güçlü kadrosu ile inşaat sektörünün en güçlü şirketlerinden biri olmaya devam ediyor.  

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2012, 00:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
test
test - 8 yıl Önce

test

SIRADAKİ HABER