Akol Group Düşleri gerçeğe çeviriyor

Denize sıfır konumda adada tek proje

Akol Group  Düşleri gerçeğe çeviriyor

* Mağusa’da özel projelere imza atan Akol Group, denize sıfır ilk residens projesiyle düşleri gerçeğe çeviriyor. Gülseren Bölgesi’nde yapımı devam eden 72 adet daireden oluşan The Sea House Residence, konforlu ve huzurlu yaşam alanları sunuyor.

 

Mağusa’da hizmet veren Akol Group 2005 yılından buyana farklı projeleriyle adını duyurdu. Kuzey Kıbrıs’ta ilk residens konseptini getiren şirket, The Sea House Residence ile deniz manzarasında, otel konforunda yaşam alanlarını müşterilerine sunuyor. Salamis’te devam eden villa projeleri yanısıra, Mağusa’nın şehir merkezinde iş merkezi proje çalışmaları da süren Akol Group, çok fazla iş yapma mantığı yerine özel projelere imza atmayı seçiyor.

Hayal edilenin ötesinde

Akol Group Proje Müdürü Hasan Oğlupınar, “Düşlerden Gerçeğe Gülseren’de” sloganıyla yola çıktıkları, 72 adet daireden oluşan The Sea House Residence ile, deniz kenarında, şehirin içerisinde ancak şehrin karmaşasından uzakta, sosyal aktivitelerle canlı, temiz hava ve güneşli bir ortamda sundukları yaşam alanlarıyla, müşterilerine kendilerini özel hissedebilecekleri bir proje sunduklarını söyledi. Oğulpınar, havuzu ve kapalı otoparkı da bulunan The Sea House Residence’de hayal edilenin ötesine geçtiklerini ve düşleri gerçeğe çevirdiklerini kaydetti.

Denize sıfır konumda adada tek proje

Denize sıfır konumda, böylesine özelliklere sahip projenin adada tek olduğunu söyleyen Oğulpınar, 3+1 dairelerin 143 metrekare net kullanım alanına sahip olduğunun da altını çizdi. Merkezi ısıtma sisteminin de dahil olduğu dairelerde, asansör ve otoparkta akıllı kartlar kullanılacak. Modern tarz mimari çizgisi, kaliteli işçilik ve malzemenin kullanıldığı proje 7 ve 10 katlı 4 ayrı bloktan oluşuyor. Bu özel projenin ise 2012’nin Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. Böylelikle, The Sea House Residence’deki bu dairelerden satın alanlar 2013 yılına yepyeni bir ortamda yaşama fırsatı bulacaklar.

Müşteriye özel ödeme planı

Hasan Oğulpınar, satışlarını müşterilerin ödeyebilecekleri koşullarda gerçekleştirdiklerine değinerek, müşteriye özel ödeme planları sunduklarını söyledi. Oğulpınar, böylesine özel bir ortamda yaşamanın herkesi hakkı olduğunu ifade ederek, “Biz de müşterilerimizin hayal ettiklerini gerçekleştirebilmeleri için onlara elimizden gelen desteği sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

17 villadan oluşan yeni proje Salamis’te başlıyor

Aynı zamanda, Akol Group’un devam eden projeleri hakkında da konuştuğumuz Hasan Oğulpınar, Salamis’teki 17 villadan oluşan yeni projelerinin de deniz kenarında olduğunu ve modern mimariyle tasarlandığını söyledi. Oğulpınar, havuzlu olarak yapılması planlanan bu villaların ise 18 ay içerisinde müşterilerine teslim edilmesinin planlandığını kaydetti. Hasan Oğulpınar, hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirerek, bu sektörde bir marka olmak istediklerini, pensiplerinin öncelikli olarak ‘kalite’ olduğunu ifade etti. “Müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için çok nedeni var” diye konuştu.

 

Adres:
Şehit İbrahim Hasan Caddesi
Çanakkale, Gazimağusa

Telefon: +90 392 444 2 555
e-mail:

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2012, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER