Direct Traveller’e bir ödül daha

Direct Traveller “Doğu ve Güneydoğu Avrupa’daki en iyi tur operatörü ödülüne layık görüldü.

Direct Traveller’e bir ödül daha
İngiltere’de Kuzey Kıbrıs’ı pazarlayan tur operatörlerinden biri olan Direct Traveller, İngiltere Seyehat Ödülleri’nin verildiği törene (British Travel Awards) katıldı.

İngiltere’nin en önemli ve itibarlı ödüllerinin verildiği törende (British Travel Awards) Direct Traveller “Doğu ve Güneydoğu Avrupa’daki en iyi tur operatörü ödülüne layık görüldü.

İngiltere’nin en önemli seyehat ödüllerinin verildiği ve her yıl düzenlenmekte olan (British Travel Awards)’ta verilen tüm ödüller İngiltere halkının oylarıyla belirleniyor. Toplam 1.088.339 oyun kullanıldığı yarışmada bu yıl en yüksek katılımın olduğu kaydedildi. İngiltere genelinde İngiliz ulusal gazeteleri, televizyon kanalları ve farklı yerlerde yapılan duyurularla İngiliz halkının yoğun katılımının sağlandığı British Travel Awards verilen ödüller İngiliz halkının en iyi hizmet aldığı firmalar   ı belirleyerek sahiplerine ulaşıyor.     

Direct Traveller sahibi Ramadan Ozdemir, almış oldukları ödülle ilgili olarak şunları söyledi; “Çok güzel bir gece ve çok heycanlı bir netice oldu. Oy veren herkese teşekkür ederim ayrıca Direct Traveller’da ki tüm takım arkadaşlarıma da profesyonel çalışmalarından ötürü teşekkür ederim. Hizmet kalitemizin Britanya halkı tarafindan görülüp, onaylanmasıyla  Direct Traveller’i ve Kuzey Kıbrıs’ı böyle önemli bir platformda öne çıkardığımız için gurur duyuyoruz.”  

Bu tür etkinliklerin Kuzey Kıbrıs’ın ambargonun kenara itilerek bir marka olarak tüm İngiltere’de tanıtılmasının oldukça önemli olduğunu kaydeden Özdemir, İngiltere’nin Kuzey Kıbrıs için dün olduğu gibi bu günde önemli bir pazar oluşturduğunu, 2012 yılında İngiltere pazarında düşüş olmasına rağmen, Kuzey Kıbrıs’ın İngiltere genelinde reklamlarla yapacağı tanıtım atağı ile 2013 yılında önemli bir artış olacağını vurguladı.

Direct Traveller, Kuzey Kıbrıs’ın turizm sektöründeki sınırlarını aşarak ilerlemeye devam etmektekte olduğuna dikat çeken Özdemir, şirket olarak geçtiğimiz yıllarda Britanya Ulusal Televizyonlarında Kuzey Kıbrıs tanıtım reklamları gercekleştirdiklerini, Britanya Ekonomi Bakanı’ndan, Yılın girisimcisi olarak “En Başarılı Türkler” kategorisinde ödül aldıklarını ayrıca Sunday Times tarafından İngiltere genelinde en hızlı büyüyen şirket olarak 77’inci sırada yer aldıklarını da ifade eden genç işadamı, bu ödülün de Richard Branson’un evinde düzenlenen bir törenle kendilerine takdim edildiğini vurguladı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2012, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER