Eylül ayından itibaren tüm gençliği peşinden sürükleyen ve gençler arasında “Efsane Tarife” diye anılan Telsim’in Özgür Genç Tarifesi, kazandırmaya devam ediyor.

Özgür Genç Tarifesi’ni kullanan öğrenciler arasında, her üniversiteden “En Çok Kontör Yükleyen Öğrenci”ye özel bir sürpriz hazırlayan Telsim, kendilerine çoklu modem Wi-Fi hediye ederek yine şaşırttı. Tarifenin lansmanından bugüne kadar en çok kontör yükleyen abonelerine, yine heryerden ve aynı anda 5 kişi ile bağlanabilecekleri çoklu modem hediyesi öğrencilere büyük mutluluk yaşattı. Hediyelerini Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan’dan alan öğrenciler, hem tarifenin avantajlarından hem de Türkiye yönüne konuşma paketlerinin uygunluğundan çok memnun olduklarını belirttiler.

Öğrencilerin en çok tercih ettiği ve birçok avantajı bünyesinde toplamasıyla öğrenciler arasında en çok tercih edilen tarife olan Özgür Genç, sınırsız konuşma, mesajlaşma, internette gezinme, aynı zamanda tüm abonelerine Türkiye ve Dünyayı çok uygun fiyatlara arama imkanı sunuyor.

Özgür Genç’in imkanlarından yararlanan ve kendi üniversitelerinde en çok kontör yükleyen, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden Mehmet Metni, Yakın Doğu Üniversitesi’nden Rami Maher Alcamar, Girne Amerikan Üniversitesi’nden Adem Şentürk, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden Zemzem Laçin ve Ömer Faruk Can ile Lefke Avrupa Üniversitesi’nden Amir Hossen, Ödüllerini Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan’ın elinden aldılar.

Telsim’den çok anlamlı bir ödül kazandıklarını ifade eden öğrenciler, en çok ihtiyaçları olan internet kullanımını, artık çok fazla para harcamadan, arkadaşlarıyla da paylaşarak kullanabilecekleri için mutlu olduklarını belirttiler.

 

Hediye kazanan öğrencilerin düşünceleri;

Mehmet Metni-Doğu Akdeniz Üniversitesi:  Uzun yıllardır Telsim kullanıyorum. Geçen yıl Kıyak Tarife ile birçok avantajı bize sunmuşlardı, ancak bu yıl hazırlanan Özgür Genç tarifesi gerçekten de çok harika, çevremdeki birçok arkadaşım da Özgür Genç’i tercih ediyor. Kendi aramızda da ücretsiz görüşerek bütçemizde çok büyük bir rahatlama sağladılar. Çok teşekkürler.

Rami Maher Alcamar- Yakın Doğu Ünivrsitesi: Kıbrıs’taki 3. yılım ve 3 yıldır Telsim kullanıyorum. Bu yıl bizler için hazırladıkları Özgrü Genç Tarifesi gerçekten de birçok avantaj sağlıyor. Tüm ihtiyaçlarımızı bir tarifeden karşılayabiliyoruz. Çevremdeki birçok arkadaşım da Özgür Genç’i kullanıyor. Üniversitemde en çok kontör yükleyenin ben olduğunu bilmiyordum. Hediye kazandığım için de ayrıca çok teşekkürler.

Adem Şentürk- Girne Amerikan Üniversitesi: Telsim’den arandığım zaman çok şaşıdım. Hiç beklemiyordum ancak çok etkilendim. Telsim hem öğrencilerin birçok ihtiyacını karşılayan bir tarife yaparak zaten kazanmamızı sağladı. Bunun yanında bu gibi sürprizler de yaparak, bize gerçekten değer verdiğini gösterdi. Çok teşekkür ederim.

Zemzem Laçin- Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi: Telsim’e çok teşekkürler. Beni aradıklarında çok şaşrıdım aynı zamanda da çok sevindim. Internet en ihtiyacımız olan şey. Ayrıca Özgür Genç tarifesiyle de tüm iletişim ihtiyacımızı karşıladılar. 

Ömer faruk Can-Uluslararsı Kıbrıs Üniversitesi: Telsim’den telefon gelince çok şaşırdım. Hiç böyle bir sürpriz beklemiyorudum. Telsim gençleri gerçekten de çok iyi anlamış ve bizim ihtiyacımız olan tüm avantajları Özgür Genç’le bizlere sundular. Çok teşekkürler

Amir Hossen- Lefke Avrupa Üniversitesi: Telsim’den beni aradıkları zaman çok şaşırdım, böyle bir hediye beklemiyordum. Gerçekten de sürpriz oldu. Özgür Genç Tarifesi söylendiği gibi gerçekten de çok kazandırıyor. Hem benim hem de birçok arkadaşımın tercihi Özgür Genç oldu. Daha ilk aydan ben kazanmaya başladım bile. Çok teşekkürler.