TTFF'de Yeni Başkan Serdar Sarı..!

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF)’nin bu akşam yapılan Olağan Genel Kurulu’nda başkanlık koltuğuna oturan Serdar Sarı, projelerini özetledi. Sarı'nın as başkanı ise Osman Ercen oldu.

 TTFF'de Yeni Başkan Serdar Sarı..!
 

1998 yılından beri Federasyon bünyesinde çeşitli görevlerde bulunduğunu vurgulayan Serdar Sarı, “Tecrübe ve birikimlerimi kulüplerimizle paylaşmak istiyorum” dedi. TTFF bünyesi içinde 7 başkan gördüğüne dikkat çeken Sarı, “Biz bugüne kadar ne aldıysak, onu vereceğiz. Bizden öncekilerin mirasına sahip çıkmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Projelerine de değinen başkan adayı Serdar Sarı, bunları vakıf çalışmaları, gençler ligi, Kıbrıs ile ilişkiler ve festival etkinliği gibi dört ana başlıkta topladı.Vakfın kurulma aşamasının tamamlandığını, bundan böyle federasyona devlet yardımlarının almanın kolaylaşacağını da sözlerine ekleyen Serdar Sarı, Gençler Ligi’nin yeniden canlandırılacağını, diğer derneklerle ortaklaşa yapılan festivalin de önemli gelir getireceğine inandığını ifade etti. Sarı, KKTC ile ilişkilerin daha da geliştirileceğini de kaydetti.Kaynak: arenasporkolik.com

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 07:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER