Kavaz bu kez ringe çıktı

Kamuran, artistik kariyerine ilk olarak Güney Londra’daki Lewisham Kolej’de dans dersleri alarak başladı.

Kavaz bu kez ringe çıktı

Kavaz bu kez ringe çıktı

 

*Londra'da profesyonel modellik yapan Kıbrıslı Türk kızı Kamuran Kavaz, sevgilisinin emriyle yüzüne kezzap atılan model Katie Piper adına kurulan vakıfa gelir sağlamak amacıyla 16 modelin karşı karşıya geldiği books maçına çıktı.

 

Kentish Town’da bulunan The HMV Forum’da düzenlenen "Model Fight Night UK" gecesine ilgi büyük oldu. Bütün biletlerin satıldığı geceye yaklaşık bin 500 kişi katıldı. Saat 20.00 sıralarında başlayan gecede ilk olarak Kamuran Kavaz ile yunan rakibi Laila Heinonen ringe çıktı.

Büyük alkışlar arasında yerini alan iki modelin dövüşü çekişmeli geçti. Zaman zaman Kavaz'ın maçı üstün götürdüğü görüldü.

Ancak maçın ardından hakem tercihini Laila Heinönen'den yana kullandı.  Karşılaşmaya iyi hazırlandığı görülen Kavaz hakemin bu kararının ardından

tepkili olduğu görüldü ve pistten üzüntülü bir şekilde ayrıldı.

Maçın ardından gazetemize bir açıklama yapan Kavaz, karşılaşmaya çok iyi hazırlandığını ve çok iyi bir maç  çıkardığını belirterek "Hakemin verdiği karara anlam veremedim" dedi.

 

Kavaz hakkında

Kamuran, artistik kariyerine ilk olarak Güney Londra’daki Lewisham Kolej’de dans dersleri alarak başladı. Bale, modern dans, jazz ve sokak dansı eğitimlerinin ardından, Londra Tiyatro Okulu'nda oyunculuk dersleri aldı. Çeşitli müzik videolarında görünen Kavaz, ülke genelinde düzenlenen dans yarışmalarına BMI dansçılarıyla katılarak yüksek başarılar elde etti.  Otantik yüzü ve dans figürleriyla bazı Bollywood filmlerinde yer aldı. Kavaz, modellik ve oyunculuğun yanısıra bireysel spor eğitimleri veriyor

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2011, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER