Türkiye'de meydana gelen depremde İsias Otel'de hayatını kaybeden Şampiyon Melekler'den İzcan Nurluöz'ün annesi Feriha Yiğittürk, "Bayramımız seninle bayramdı", "Seni özlemek, bayramın en ağır yükü oldu" diyerek oğluna duyduğu özlem ve oğlunun ölümüne duyduğu acıyı paylaştı.
Yiğittürk, sorumlularla ilgili de tepkisini dile getirerek, "Serbest kalmak için harcadığınız para ve emek, bir ömür vicdanlarınızdaki yarayı, alnınızdaki karayı silemeyecek" ifadelerini kullandı. Paylaşımda, adaletin yerini bulması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. 

Cuma gününe kadar yer yer sağanak yağış bekleniyor Cuma gününe kadar yer yer sağanak yağış bekleniyor

Yiğittürk'ün sosyal medya paylaşımı şöyle:

"Bayramlarımız seninle bayramdı İZCAN’ım, şimdi ise yüreğimizde tarifsiz, sonsuz, derin bir boşluk var. Kalabalıklarda yalnızlık… Seni özlemek, bayramın en ağır yükü oldu." #isias ahlaksızları bu yük; bu günah iki cihanda da hepinizin yakasında olacak! Serbest kalmak için harcadığınız para ve emek, bir ömür vicdanlarınızdaki yarayı, alnınızdaki karayı silemeyecek. Kıyamet kopacak ama #adalet yerini bulacak! Çıkarlarınız uğruna yok ettiğiniz hayatların, hayallerin, kocaman bir neslin hesabını vereceksiniz! Biz sonuna kadar bunun için mücadele edeceğiz…. Bile bile yaptınız. Kumdan otel, demirsiz, kolonsuz mezar inşaa ettiniz. Katilsiniz! Kader değil… C i n a y e t! O yüzden hemen; gecikmeden A d a l e t !"