Saray’da masal gibi düğün

Sibel ve Emre yaşamlarını birleştirdi

Saray’da masal gibi düğün

 

*Merhum Reşat Niyazi’nin kızı Sibel Niyazi, İstanbul Kandilli’de bulunan tarihi Adile Sultan Sarayı’nda Emre Güraslan ile yaşamını birleştirdi.

 

Yasemin Mağden ve Reşat Niyazi’nin (Merhum) güzel kızları Sibel ile Ayşe Nurhan Güraslan ve Halit Güraslan’ın yakışıklı oğulları Emre, İstanbul Kandilli’de yapılan masal gibi bir düğün töreniyle birlikteliklerini sonsuzlaştırdılar. İstanbul Kandilli de bulunan tarihi Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen düğün töreni sarayın bahçesinde yapılan kokteylli nikah töreniyle başladı. Kadıköy Belediyesi nikah memuru Aliye Kaytan’ın huzurunda gerçekleşen nikah töreninde Sibel’in nikah şahitliğini Merhum Reşat Niyazi’nin yakın dostlarından Mali Müşavir (Chartered Accountant)  Altan Kemal, Emre’nin nikah şahitliğini ise teyzesi Nurhayat Kutlu yaptı.

 

Klasik müzik eşliğinde romantik anlar
Keman müziği eşliğinde yapılan nikah töreninin ardından Adile Sultan Sarayı’nın Oval Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde her şey harikaydı. Klasik Osmanlı ve Türk Mutfağı’nın leziz yemeklerinin ikram edildiği gecede, Türk Sanat Müziği ve Türk Pop Müziği’nin seçkin eserleri sahne aldı. Düğün töreni boyunca tüm konuklarıyla yakından ilgilenen genç çifttin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Tören boyunca tebrik yağmuruna tutulan Sibel ve Emre Güraslan çiftine North Cyprus UK Magazin Servisi olarak bizlerde mutluluklarla dolu nice güzel yarınlar diyoruz. Her şey gönlünüzce olsun…

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2011, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER